Mano verslo idėjos realizavimo etapai


Įvadas. Verslo idėja. Pasirinktos verslo formos apibūdinimas. Uab steigimo etapai. Įmonės numatoma organizacinė valdymo struktūra. Pagrindinės veiklos kryptys. Planavimas. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Organizacijos kultūra. Tikimybiniai veiklos rezultatai. Išvados.

Kuriant verlo idėja, paprastai kyla įvairiausių klausimų - kaip objektyviai apsvarstyti savo verslo idėją, kokią įmonę steigti, kokios rūšies įmonė yra tinkamiausia tikslams įgyvendinti.

Vanduo – tai pati brangiausia naudinga iškasena žemėje. Juk kiekvienas suinteresuotas savo namų vandens kokybę. Šiuo metu Lietuvoje apie milijonas gyventojų naudoja vandenį iš šachtinių šulinių, kuris dažniausiai yra užterštas nitratais, nitritais bei kitomis medžiagomis.

Paprastai vandens tiekimui geriamas vanduo imamas iš požeminių telkinių, kurių vandens kokybė palyginti gera, tačiau daug Lietuvos gyventojų vis dar vartoja blogos kokybės geriamąjį vandenį. Pagrindinis geriamojo vandens kokybės trūkumas - per didelis geležies kiekis. Europos Sąjunga rekomenduojama geležies koncentracija viršijama daugelyje Lietuvos vietovių. Geriamojo vandens kokybei lemiamą įtaką turi bloga vamzdžių būklė: geležies koncentracija, spalva, kvapas, drumstumas. Maždaug 60% vandentiekio įrangos yra pasenusi, sumontuota prieš 20-70 metų, arba prastos kokybės.

Apibendrinus visa tai, kas pasakyta, galima teigti, kad geriamojo vandens kokybė nepatenkinama dėl blogos vamzdynų būklės (didelis geležies kiekis, drumstumas ir kt.), gruntinio vandens užterštumo intensyvios žemdirbystės vietose bei natūralių gruntinio vandens savybių, pvz., per didelis fluoro kiekis. Taigi, geriamojo vandens kokybės problema yra viena aktualiausių aplinkosaugos problemų. Tam yra panaudojama ir Europos Sąjungos Sanglaudos fondo bei struktūrinių fondų parama , skiriamas aplinkosauginiams projektams finansavimas. Ši veikla teiks finansavimą geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų valdymo sistemų plėtrai mažuose, daugiausia kaimo, regionuose.

Norint įsteigti uždarąją akcinę bendrovę, būtina žinoti daugelį dalykų ir taisyklių, kuriomis turi vadovautis, steigiant savo įmonę. Būtina nuspręsti, kurioje vietoje bus steigiama įmonė, kokia verslo strategija ir kt . Kiekvienam verslininkui steigiančiam naują įmonę, reikia parengti verslo planą. Tai dokumentas, kuriame išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama esama įmonės padėtis, numatoma būsima strategija ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija, padedanti gauti finansinę paramą iš investuotojų, surasti verslo partnerių. Tačiau iškyla daug klausimų, kaip parengti verslo planą ir įvertinti jo perspektyvas, kokius mokesčius reikės mokėti ir pan. Išsamią informaciją apie tai radau VšĮ „Versli Lietuva“.

Įmonėje UAB „Panevėžio artezija“ yra sudaryta steigimo sutartis, įstatai, akcininko steigėjo sprendimas.

  UAB „Panevėžio artezija“ dokumentai bus patvirtinti pas notarą, prieš tai gavus banko pažymą, kad suformuotas įstatinis kapitalas 2 500 EUR .

UAB „Panevėžio artezija“ JAR užpildytus atitinkamos dokumentų formos: JAR-1, KD-1, JAR-VO-V, JAR-T, JAR-AF. ir visi notaro patvirtinti dokumentai bus pristatomi į Juridinių asmenų registrą.

UAB „Panevėžio artezija“ Juridinių asmenų registre įregistruojama per 3 darbo dienas nuo dokumentų pateikimo.  Po to įmonė įregistruojama Mokesčių mokėtojų registre ir įregistruojama draudėju. UAB „Panevėžio artezija“ reikalinga licencija veiklos vykdymui, įmonės antspaudas, be to reikalingas ir darbų saugos pažymėjimas. Įsteigus uždarąją akcinę bendrovę ir sutvarkius visus reikalnigus dokumentus, parengus darbo saugos instrukcijas, nustačius darbo tvarkos taisykles jau bus galima priimti darbuotojus į darbą.

Aibendrinant galiu pasakyti, kad mano numatoma įsteigti įmonė – uždara akcinė bendrovė. Pilnas jos pavadinimas – UAB „Panevėžio artezija“. Tai pelno siekianti įmonė, kuri bus įsteigta pagal LR įstatymus ir naudojasi visomis jai suteiktomis teisėmis bei kuri privalės laikytis savo įsipareigojimų. Uždara akcinė bendrovė turės juridinio asmens teises ir pareigas, kuri turės savo atsiskaitomąsias sąskaitas bankuose, turės antspaudą ir ves savarankišką finansinę veiklą : buhalterinę apskaitą ir atskaitomybę. Įmonės veiklos trukmė neterminuota. Jos ūkiniai metai – kalendoriniai metai.

  • Verslas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 35 puslapiai (6105 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dalia
  • Mano verslo idėjos realizavimo etapai
    10 - 6 balsai (-ų)
Mano verslo idėjos realizavimo etapai. (2015 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-verslo-idejos-realizavimo-etapai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:29
×