Mano vertybiniai principai


Vertybiniai principai socialiniame darbe. Vertybiniai principai darbe. Referatas mano vertybiniai principai. Eilerascio laimes link analize. Nepatirsi , negyvensi rasinys. Nepatirsi negyvensi rasinelis. Rasinys apie vertybes ir principus. Filosofai apie vertybinius principus. Vertybiniai principai soc darbe. Filosofijos principai.

Mano vertybiniai principai.

Savo vertybių žinojimas yra vienas pirmųjų ir svarbiausių žingsnių tikrojo savęs pažinimo link. Manau, jei žinau savo vertybes, tai žinau, ko noriu, kas esu ir kokia linkme gyvenime noriu judėti. Svarbu atskirti, kas svarbu asmeniškai man, nuo to, ką bando primesti aplinkiniai.

Pagrindinis mano gyvenimo tikslas- laimė. Šiam tikslui pasiekti vadovaujuosi trimis esminiais vertybiniais principais, kuriuos aptarsiu šiame darbe.

Filosofas- mąstytojas Sokratas (4-5a.pr.Kr.) yra pasakęs trumpus, bet labai išmintingus žodžius ”Nepatirsi- negyvensi”. Šią frazę laikau vienu iš mano gyvenimo principų. Gyvenimas pilnas potyrių- malonių, kupinų laimės ir džiaugsmo, skaudžių, net pavojingų. O juk laimės link žmogus turi įveikti nelengvą kelią. Tam, kad žengti lemtingą žingsnį, neretai reikia daug drąsos. Viena iš svarbiausių man vertybių – drąsa, kurią palyginčiau svarbiam žingniui patyrimo link.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (724 žodžiai)
  • Renata
  • Mano vertybiniai principai
    10 - 1 balsai (-ų)
Mano vertybiniai principai. (2012 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/mano-vertybiniai-principai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 14:35
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!