Marijampolės vietos kurias verta aplankyti


Marijampolės vietos kurias verta aplankyti. Poezijos parkas. Tai parkas kuriame gali žmonės Pasivaikščioti. Vytauto parkas. Parke yra Vytauto Didžiojo ir Tauro apygardos partizanų atminimo paminklų bei Kančių koplytėlės. Ramybės parkas. Arpo gatvėje esantys sovietinio teroro aukų kapai. Baseinas. Čia vyksta plaukiojimo Pamokos, ir pramoga Paplaukioti savo noru ar Nueiti su draugais. Biblioteka. Šioje biblioteka yra galimybė Pasiimti knygų norint jas Perskaityti. Kino teatras. Spindulys. Jame vyksta yvairiausi renginiai ar Susirinkimai. Stadionas. Puiki galimybė pasportuoti ar Lankyti futbola. Traukinių stotis. Galima nuvažiuoti traukiniu į Daugelį miestų.

Tai parkas kuriame gali žmonės Pasivaikščioti, smagiai praleisti Laiką su draugais, pasigrožėti Fantanais, ar tiesiog grožėtis Nakties atogrožiu.

Jame vyksta yvairiausi renginiai ar Susirinkimai. Taip pat vyksta kinas Labai puiki galimybė čia praleisti Savo laiką su draugais ar šeima.

Puiki galimybė pasportuoti ar Lankyti futbola, lengvąją atletiką ar Kitą sporto šaką. Čia vyksta Yvairios rungtys ir varžybos.

Galima nuvažiuoti traukiniu į Daugelį miestų, Geležinkelio stoties pastatas turi didelę architektūrinę vertę.

  • MS PowerPoint 3360 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (222 žodžiai)
  • Monika
  • Marijampolės vietos kurias verta aplankyti
    10 - 3 balsai (-ų)
Marijampolės vietos kurias verta aplankyti. (2015 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/marijampoles-vietos-kurias-verta-aplankyti.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 23:35
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo