Marijos - Montessori įvertinimas


Klaipėdos Marijos Montessori Mokykla - darželis. Informacija apie praktikos įstaiga Įstaigos pavadinimas. Įstaigos veiklos kryptys paskirtys , tikslai. Įstaigos vertybės , filosofija. Įstaigos struktūra. Įstaigos išskirtinumas. Darželio aplinkos įvertinimas. Ar darželio aplinka funkcionali , pritaikyta įvairių poreikių vaikams. Ar nesunku sukurti individualias ar grupines veiklas. Ar priemonės atitinka šiuolaikinius reikalavimus. Ar priemonės skatina vaiko kūribyškumą. Veiklos refleksija.


Ar darželio aplinka funkcionali, pritaikyta įvairių poreikių vaikams. Darželio aplinka yra funkcionali, pritaikyta įvairių poreikių vaikams. Specialia ugdymo aplinka pritaikyta atitinkamo amžiaus tarpsnio asmens ugdymosi reikmėms ir sudaro galimybę ugdytiniams individualiai rinktis pageidaujama veiklą. Tenkinti savo veiklą, tyrinėti, pažinti, judėti, puoselėti pasitikėjimą savo jėgomis, įgyvendinti – bendravimo, estetinius, tautinius, dorovinius, religinius bręstančios asmenybės interesus. Savarankiškai pasirinkdamas veiklą, ir ją atlikdamas. Sėkmingai išnaudojamos teikiamos galimybės, vaiko asmenybė bręsta, plečiasi jo dvasinė patirtis, proto galia. Asmuo gali pasirinkti savo mokymosi pagal savo amžių grupė, savo numatytus siekius ir savo paties suvokimo gebėjimais. Įstaigai yra nesunku sukurti individualia asmens veiklą, ji tuo ir remiasi vaiko individualiu ugdymu, savarankišku mokymosi. Pritaikyta, kad kiekvienas asmuo galėtu mokytis, tobulėti pagal jo poreikius. Kiekvienas asmuo gali ugdyti savo įgūdžius mėgstama veikla ir tą veiklą tobulindamas. Laisvė vaikams suteikiama bet kokios veiklos metu. Grupinė užsiėmimai planuojami remiantis programa. Rengiami mėnesiniai ir savaitiniai planai. Jie yra būtini, bet nėra griežtų ribų. Numatyta tema gali būti panaudota anksčiau ar vėliau, atsižvelgus į vaikų interesą, nuotaika, netikėtus įvykius, kurie patraukia vaikų dėmesį ar kita aktuali tema. Grupinė veikla vyksta muzikos pamokoje ir kūno kultūros, lavindami kūryba ir judesius.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1256 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Marijos - Montessori įvertinimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Marijos - Montessori įvertinimas. (2016 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/marijos-montessori-ivertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:13
×