Marilyn Manson Biografija


Mansonas biografija. Marilyn manson istorija. Mansono biografija. Kada gime marilyn manson. Marilyn manson istorija. Marilyn manson vikipedija lietuviskai. &docid=0icdpkpekl6ihm&hl=lt&sa=x&ei=y5vpumfejowxtaaqtoh4ag&ved=0cg4q9qewcq&dur=412. Mėgstamiausias užsiėmimas - rašinėlis. Marilyn mansonas ir jo mergina. Marilyn manson tikroji biografija.

Tikras vardas. Gimimo data. Gimimo vieta. Biografija. Muzikinė įtaka kūrybai. Vardo istorija. Mėgiami filmai. Mėgiami literatūros kūriniai. Pomėgiai. Nemėgsta. Muzikinė veikla. Kita informacija. Gandai. Jis miręs, turi stiklinę akį, mėgsta koncertų metu žudyti gyvūnus, kai kuriuose koncertuose bandė nusižudyti, yra nužudęs keletą žmonių, yra žudiko giminaitis, jis - mergina, jis homoseksualus, gimė kanibalų gentyje ir tikroji jo odos spalva - juoda ir t. T. Marilyn manson, arba kaip jį vadino mama, brian warner, vaikystėje buvo uždaras vaikas, kurio mėgstamiausias užsiėmimas buvo galvoti apie žmonijos globalines problemas.
  • Muzika Rašinys
  • Microsoft Word 48 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (1936 žodžiai)
  • Marilyn Manson Biografija
    10 - 3 balsai (-ų)
Marilyn Manson Biografija. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/marilyn-manson-biografija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 23:55
×