Mario Puzo Krikštatėvis


Mario puzo krikstatevis recenzija. Krikstatevis recenzija. Filmo krikstatevis analize. Mario puzo sicilietis. Mario puzo krikstatevis el knyga. Krikstatevis knygos veikejai. Krikštatėvio recenzija. Mario puzo krikstatevis aprasymas. Filmas mario puzo krikstatevis. Krikštatėvio analizė.

Mario Puzo – vienas talentingiausių ir žinomiausių XX a. rašytojų, miręs 1999 metais nespėjęs baigti savo paskutinės knygos. Šis amerikietis, dalyvavęs Antrajame pasauliniame kare, pasižymėjo savitu rašymo stiliumi, jo tikslas buvo tarsi atskleisti net smulkiausias veiksmo bei veikėjų charakterio detales. Jis parašė nemažai knygų, tokiu kaip: „Omerta“, „Paskutinis Donas“, „Sicilietis“. Tačiau didžiausio populiarumo sulaukė „Krikstatėvis“.

Ši, penktoji M. Puzo knyga, buvo išleista 1969 metais ir beveik iškart susilaukė nežmoniško pripažinimo. Man ši knyga buvo tarsi durys į tolimesnę M. Puzo kūrybą. Taip pat, perskaitęs ją, supratau kokio stiliaus literatūra man artimiausia ir ką skaitysiu ateityje.

“Krikštatėvis” – legenda tapusi istorija apie mafijos pasaulį, kuris daugumai iš mūsų labai svetimas. Jis turi savo, paprastiems žmonėms nesuvokiamas taisykles, kitokį mąstymą ir savą gyvenimo būdą. Tai nėra eilinis detektyvas, kuriame visą knygos laiką yra persekiojamas vienas nusikaltėlis, šio romano pasaulis daug platesnis, čia jis pilnas dramatizmo, žiauraus pykčio ir baimės, kurią sukelia įtakingesni žmonės už tave.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2016 m.
  • 1 puslapis (448 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Rokas
  • Mario Puzo Krikštatėvis
    10 - 1 balsai (-ų)
Mario Puzo Krikštatėvis. (2011 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/mario-puzo-krikstatevis.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 16:11
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo