Marketingas. Stateta


Karjera stateta. Stateta apie imone. Tinklinis marketingas kursinis.

Įvadas. Įmonės pristatymas. Vidinė aplinka. Valdymo struktūra. Personalas. Teikiamos paslaugos ir gamybiniai pajėgumai. Gaminama produkcija. Išorinė aplinka. Vartotojai. Konkurentai. Paklausa ir paskirstymo kanalai. Marketingo programa. Marketingo tikslai. Produkto politika. Kainų politika. Paskirstymo politika. Rėmimas. Išvados. Literatūra.

Marketingo reikšmė Lietuvoje pradėjo sparčiai augti, kai šalyje pradėjo vystytis privačia veikla ir nuosavybe pagrįsta rinka. Dauma verslininkų suprato, kad marketingo žinių ir patirties reikia įvairiuose verslo įmonės valdymo lygiuose dirbantiems vadovams, nesvarbu, ar ta įmonė užsiima prekių gamyba ir pardavimu, ar tai paslaugas siūlanti įmonė.

Yra daug marketingo apibrėžimų, tačiau aš norėčiau pasiūlyti šį – tai procesas, kurį sudaro planavimas tokių dalykų kaip idėjų, prekių ir paslaugų generavimas, įkainojimas, reklama ir paskirstymas, siekiant mainų, kurie patenkintų organizacijų ir individų tikslus.

šiame darbe yra aprašoma marketingo programa, kurią taiko savo veikloje inividuali įmonė stateta . Pagrindinė įmonės veikla yra mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, be to stateta turi savo medienos apdirbimo cech¹, bei teikia transporto paslaugas.

šio darbo tikslas yra arčiau susipažinti su įmonės marketingo strindividuali įmonė stateta yra prekybos įmonė įsteigta 1996 metais lentvaryje. stateta yra fizinis asmuo, todėl jos saviniko turtinė atsakomybė yra neribota ir jis atsako visu savo turtu už įmonės prievoles, i. Į. stateta veikia vadovaudamasi Lietuvos respublikos įstatymais ir vyriausybės normatyviniais aktais.

įmonė yra įregistruota trakų rajono savivaldybėje. Savo registracijos pažymėjime įmonė numato tokias ūkiįmonės savininkas konkurse nusipirko patalpas iš buvusios trakų rajono vartotojų kooperatyvo sąjungos. Tai gana didelio ploto keturi sandėliai. Anksčiau ten taip pat buvo prekiaujama statybinėmis medžiagomis.

Viename šių sandėlių yra įkurta pardavimo salė. Dar du sandėliai yra naudojami prekių sandėliavimui. O likusiame įrengtas medžio apdirbimo ir medienos gaminių cechas. stateta taip turi kelis krovininius mikroautobusus ir vieną sunkvežimį. Jie buvo pirkti savo reikmėms, kad nereikėtų samdyti transporto tiekiant prekes į savo parduotuvę. Tad dabar šiuos automobilius galima išnomuoti kitiems asmenims vienkartiniams prekių pervežimams, arba už tam tikrą kainą pristatyti savo klientų prekes į reikiamą vietą. Tai yra didelis pliusas statybinių medžiagų parduotuvei, juk žmogus vienos tonos arba porą šimtų plytų į lengvąjį automobilį nepasikrautų. Be to jam nereikia gaišti laiko ir ieškoti kur pasisamdyti kokį nors sunkvežimį. Prekes įmonės darbuotojai gali pristatyti reikiamu laiku norimoje vietoje.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2010 m.
  • 18 puslapių (3780 žodžiai)
  • Universitetas
  • Samanta
  • Marketingas. Stateta
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Marketingas. Stateta. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/marketingas-stateta.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 18:38
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo