Marketingo kompleksas analizė


Marketingo referatas. Įvadas. Analizė. Produktas. Paskirstymas. Kainodara. Rėmimas. Išvados.


Ši įmonė įsikūrė apie 1945 metais, kurios pradinis pavadinimas buvo „Laidojimo biuras“. Bet laikui bėgant, buvo keitinėjamas jos pavadinimas, kol galiausiai 1996 metais buvo pakeistas į „Kapinių priežiūrą” ir išliko iki šių dienų. Iš pavadinimo galima spręsti, kad tai veikla susijusi su kapinių priežiūra, jų tvarkymu. Tačiau ši įmonė užsiima laidojimų paslaugomis, kapinių priežiūra, jų tvarkymu, registruoja laidojimus, išduoda leidimus laidoti. Ji yra atsakinga už visas Kauno mieste esančias kapines: Panemunės kapinės, Šančių kapinės, Žydų kapinės ( Radvilėnų pl, Kaulnų g., Vaidoto g.), Karmėlavos kapinės, I Romainių kapinės, kuriai dar priklauso Linkuvos kapinės; II Romainių kapinės, kuriai dar priklauso Veršvų kapinės, Žemųjų ir Aukštųjų Kaniūkų kapinės bei Laivamanių kapinės; Petrašiūnų kapinės, kuriai priklauso taip pat ir Amalių kapinės; Karių kapinės, kuriai priklauso VI forto Belaisvių kapinės; Seniavos kapinės, kuriai priklauso Aleksoto kapinės, Fredos kapinės ir Belaisvių kapinės; Eigulių kapinės kuriai priklauso ir Kleboniškio kapinės; naujai atidarytos Ledos kapinės.

Nors šiai organizacijai priklauso daug Kauno kapinių,bei atlieka daug paslaugų, ji dirba nuostolingai. Kasmet Kauno savivaldybės įmonė „Kapinių priežiūra“ Kauno savivaldybei teikia paraiškas, kuriose yra paskaičiuota, kiek ir kokių turima išlaidų, ir kiek reikia pinigų, kad atliktos paslaugos atitiktų išlaidas, bet kadangi savivaldybė „nubraukia“ dalį prašomų lėšų ir skiria mažesnę. Tai ir yra svarbiausias faktorius, lemiantis įmonės nepelną. Šiais laikais nieko nėra pastovaus, juk keičiasi kuro kainos, visi tiekėjų įkainiai, todėl ir nesugeba organizacija išsilaikyti su skirtomis jai lėšomis.

Šiame darbe analizuosime duobės iškasimo ir užkasimo paslaugą, jo vietą, paslaugos kainodarą – sudaro pagrindiniai organizacijos kaštai, paklausa, konkurencija bei organizaciją, ir rėmimą – reklama, asmeninis pardavimas, ryšiai su visuomene/populiarinimas bei pardavimų skatinimas.

  • Marketingas Referatai
  • 2013 m.
  • Jurgita
  • 8 puslapiai (2162 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marketingo referatai
  • Microsoft Word 17 KB
  • Marketingo kompleksas analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Marketingo kompleksas analizė. (2013 m. Sausio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/marketingo-kompleksas-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 21:24