Marketingo komunikacijos planavimas radijo stotyje FM99 įmonėje


Tema „Marketingo komunikacijos planavimas radijo stotyje FM99 įmonėje”. Įvadas. Integruotos marketingo komunikacijos organizacijoje teoriniai aspektai. Organizacijos komunikacija ir jos reikšmė. Komunikacinis procesas marketinge. Komunikacinio proceso kūrimas ir valdymas. Radijo stočių komunikacijos specifika. Marketingo komunikacijos planavimas radijo stotyje „fm99”. Įmonės charakteristika. Savireklamos ir reklamos strategija. Ryšiai su visuomene. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.

Tiksliau tariant, žiniasklaidos pranešimai perduodant konkrečią informaciją, kurią plačioji auditorija priima ir analizuoja, neabejotinai turi poveikį. Neabejotinai daugiausia jėgų šiame komunikacijos procese atiduoda informacijos siuntėjas – žiniasklaidos priemonė, kuriai priklauso ir atsakomybė už tinkamo ir tikslingo pranešimo parengimą. Tad atsiranda komunikacijos įtakos faktorius, kai pranešimą siunčianti organizacija sutelkia visas pastangas, kad pranešimas auditoriją ne tik pasiektų, bet ir įtikintų arba informuotų. Todėl svarbi siuntėjo analizė: veikla, tikslai, sąsajos su įtakos publikomis.

Darbo tikslas: išanalizuoti marketingo komunikacijos planavimą radijo stotyje „FM99”.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti mokslinę literatūrą ir informacinius šaltinius marketingo komunikacijos klausimais.

2.Žvalgybinio-pažintinio tyrimo būdu susipažinti su įmonės marketingo komunikavimo priemonėmis radijo stotyje „FM99”.

3.Įvertinti marketingo komunikacijos planavimą radijo stotyje „FM99”.

  • Microsoft Word 50 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (6795 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elena
  • Marketingo komunikacijos planavimas radijo stotyje FM99 įmonėje
    10 - 4 balsai (-ų)
Marketingo komunikacijos planavimas radijo stotyje FM99 įmonėje. (2014 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/marketingo-komunikacijos-planavimas-radijo-stotyje-fm99-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 22 d. 21:52
×