Marketingo planavimas ir organizavimas


Kompanijos atsiradimo istorija. Įmonės vizija, misija, vertybės. Verslo kryptis ir produktai. Išskirtinumas. Kompanijos situacija rinkoje. Pardavimai. Rusija ir „Mcdonald's“. „Big mac“ sumuštinio ekonominis indeksas. Marketingo strategija. Socialinė veikla. Rūpinimasis žmogumi bei gamta. „Mcdonald‘s“ franšizė. Įdomiausios reklaminės kampanijos. Literatūros sąrašas. Priedai. Įdomi informacija.

Ateities kartoms, „McDonald‘s“ įsitikinimu, jie yra atsakingi už aplinkos apsaugą. „McDonald‘o“ aplinkosaugos veikla yra:

● Mes skatiname klientus ir darbuotojus dalyvauti bendruomenės valymo veikloje;

● Bendradarbiaudami su „McDonald‘s“ tiekėjai turėtų siekti ir aukščiausio energijos vartojimo efektyvumo;

Jeigu norima Jungtinėse Valstijose atidaryti „McDonald’s“, motininei bendrovei ne tik reikia sumokėti už kiekvieną kavinę, bet ir kas 20 metų sumokėti 45 tūkst. JAV dolerių.

Franšizę pardavusiai bendrovei visiškai nesvarbu, kaip sekasi verslas, mokestis privalo būti pervestas kiekvienais metais arba iškaba bus pakeista, o receptai atimti. Tokiu atveju, franšizę įsigijęs verslininkas mokesčius moka valstybei ir partneriams.

Faktas apie McDonald‘s franšizę: su 32 mlrd. JAV dolerių pajamų iš franšizių, „McDonald‘s“ kompanija yra turtingesnė už Ekvadorą.

Kiekvieną dieną „McDonald‘s“ aptarnauja daugiau nei 68mln. žmonių per dieną, tai sudaro daugiau nei 1% visos pasaulio populiacijos.

Visame pasaulyje „McDonald‘s“ restoranuose vienu metu dirba daugiau nei 800 tūkstančių darbuotuojų.

„McDonald‘s“ yra vienas iš didžiausių žaislų platintojų pasaulyje, jų produkcija sudaro daugiau nei 20% visų pardavimų.

„McDonald‘s“ ženklo auksinė M raidė atpažįstama pasaulyje dažniau nei kryžius.

Anglijos karalienė valdo „McDonald‘s“ restoraną kuris yra netoli Buckinghamo aikštės.

Eilinio „McDonald‘s“ darbuotuojo 7 mėnesių uždarbis yra prilyginamas valandiniam generalinio direktoriaus atlyginimui. Vidutinis restorano darbuotuojų skaičius Lietuvoje yra 57 asmenys.

  • Marketingas Referatas
  • Microsoft Word 1826 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (3537 žodžiai)
  • Kolegija
  • Reda
  • Marketingo planavimas ir organizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Marketingo planavimas ir organizavimas . (2015 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/marketingo-planavimas-ir-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:38
×