Marketingo sprendimai Ab Alita


Darbo tikslas. Uždaviniai. Apie įmonę. AB „Alita“ situacijos analizė. Makroaplikos analizė. Mikroaplinkos analizė. AB „ Alita“ rinkos segmentavimas. AB „Alita“ SSGG analizė. AB „Alita“ marketingo sprendimai. Paskirstym būdai. Išvados. Rekomendacijos. Literatūra.  .

Atliko: Veronika Žemaitytė VRBI-4 Kaunas,2014.

Darbo tikslas – atlikti situacijos analizę, rinkos segmentavimą, SSGG analizę, marketingo sprendimus.

Išaiškinti AB „Alita“ įmonės situacijos analizę. 2. Atlikus SSGG analizę nustatyti įmonės stiprybes, silpnybes, galimybes ir grėsmes. 3.. Atlikti marketingo sprendimus AB „Alita“ įmonėje.

Ekonominė aplinka - AB „Alita“ sėkmingai konkuruoja šiomis sąlygomis pasižymėdama aukšta gaminių kokybe. Kaip ir kiekviena taip ir ši įmonė nori užimti dominuojančios rinkos dalį pvz. Alita yra putojančio vyno rinkos lyderė Lietuvoje ir kadangi Alita yra viena iš rinkos lyderių ir pasižymi aukšta gaminių kokybe, todėl palaiko šiek tiek aukštesnes kainas, negu konkurentai. Gamtinė aplinka - Kalbant apie gamta reikia nepamiršti oro taršos. AB „Alita“ nenorėdama pažeisti gamtos apsaugos taisykles, kasmet stengiasi gerinti ir keisti įrenginius geresniais ir mažiau teršiančiais aplinką. Visas atliekas panaudoti ar tinkamai saugoti, kad neterštų oro. Prižiūrimos transporto priemonės, kad į aplinką neišmestų pavojingų dujų. Mokslinė- technologinė aplinka - Naujų technologijų dėka įmonė sukūrė daug įvairių alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, nesugaišdama daug laiko ir gamindama kokybiškus gaminius.

Socialinė-kultūrinė aplinka- AB „Įmonių grupė Alita“ stengdamasi, kad gamyba nesumažėtų, savo gaminiams skelbia įvairias akcijas, tokiu būdu norėdama pritraukti daugiau pirkėjų. Didina savo įmonės rėmimo politiką, kuri pritrauktų naujų klientų. Be veiksmų marketingo srityje, ypatingas dėmesys šioje įmonėje skiriamas eksporto plėtrai, kurio kiekiai kasmet padidėja net iki 50%.

  • MS PowerPoint 2640 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (810 žodžiai)
  • Universitetas
  • Veronika
  • Marketingo sprendimai Ab Alita
    8 - 1 balsai (-ų)
Marketingo sprendimai Ab Alita. (2014 m. Gruodžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/marketingo-sprendimai-ab-alita.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 22 d. 19:23
×