Marketingo tyrimai Daugiabučių renovacija


Renovacija referatas. Renovuoti daugiabuciai. Daugiabučių renovavimo praktika. Marketingo tyrmu praktika. Marketingo tyrimu praktikos ataskaita swedbank. Referatas renovacija. Išvados ir pasiūlymai daugiabučių renovacija. Renovacijos referatas.

Įvadas. Tyrimo metodo pasirinkimo pagrindimas. Paslaugos tyrimas. Paslaugos tyrimas. Vartotojų ir rinkos tyrimas. Butų renovavimo tyrimo anketa. Vartotojų elgsenos tyrimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Butų renovavimas yra gana plačiai diskutuojama tema viešojoje erdvėje. Savo nuomones pateikia ekspertai ir paprasti namų ūkių atstovai. Jos gana dažnai nesutampa. Butų renovavimas vyksta palyginus lėtai dėl labai įvairių priežasčių: gyventojų nenoras, per mažas informacijos kiekis, ekonominė situacija, gyventojų neigiamas požiūris į valstybės vykdomą projektą, nepasitikėjimas įmonėmis atliekančiomis buto renovavimo darbus. Priežasčių yra labai daug. Kiek žmonių tiek nuomonių. Kuri teisingiausia yra labai sunku pasakyti. Taigi norint nors kažkiek sužinoti apie visą šį vykstantį procesą, nusprendžiau atlikti tyrimą. Tyrime dalyvauja patys galutiniai gavėjai, tai daugiabučių gyventojai. Didžiąja dalimi projekto vykdymas priklauso nuo jų nusistatymo ir sutikimo arba nesutikimo dalyvauti renovacijos procese. Tyrimo objektyvumui ir informayvumui galėjo turėti įtakos per mažas apklaustųjų skaičius, per mažas apklaustųjų gyvenamasis arealas bei kitos priežastys. Bet, mano nuomone, bendroms tendencijoms nustatyti tai buvo pakankamas tyrimas. Tyrimu siekiau nustatyti paskatas gyventojų renovavimui atlikti ir jų norą jį atlikti. Renovavimas yra aktualus dalykas, ypač mažam miesteliui kaip Jonava.

Tyrimo problema – Jonavos daugiabučių renovavimo aktualumas.

Tyrimo tikslas – nustatyti gyventojų paskatas renovuotis, bei jų pasiryžimą daugiabučio renovavimo projekto įgyvendininimui.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 68 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (3794 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mindaugas
  • Marketingo tyrimai Daugiabučių renovacija
    10 - 1 balsai (-ų)
Marketingo tyrimai Daugiabučių renovacija. (2012 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/marketingo-tyrimai-daugiabuciu-renovacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:33
×