Marketingo tyrimas Pigu.lt


Ivadas. Tyrimo metodologija. Tyrimo planas. Tyrimo metodikos apibendrinimas. Atlikto tyrimorezultatųpagrindimas. Duomenų analizavimas. Rezultatai. Ribotuvai. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra.


Temos aktualumas: UAB ,,Pigu.lt parduotuvė trejus metus iš eilės lyderė tarp Lietuvoje esančių el. Parduotuvių, tačiau naujausiais duomenimis, vis daugėja nusiskundimų šia įmone.

Tyrimo problema- Prekių pristatymo kokybė.

Darbo tikslas: Įvertinti UAB “Pigu.lt “ el. Parduotuvės paklausą ir aptarnavimo kokybę, pateikti rekomendacijas parduotuvės „Pigu.lt“ marketingo programos tobulinimui.

Darbo metodas: Marketingo tyrime buvo taikomas kiekybinis apklausos metodas- anketinė apklausa internete, naudojant iš anksto parengtus klausimynus, kuriuose interviuotojai fiksuoja respondentų atsakymus..Apklausoje dalyvavo 50 respondentų.Iš kurių 74% buvo moterys, o vyrų 24%.

Darbo struktūra: Darbą sudaro 15 psl.

Tyrimui buvo pasirinktas – kiekybinio tyrimo būdas. Tyrimo instrumentas- internetinė apklausa- anketos. Respondentai, dalyvavę internetinėje apklausoje- atsitiktiniai. Įvairaus socialinio sluoksnio, amžiaus, iš įvairių Lietuvos miestų, bei abiejų ličių atstovai. Respondentai nebuvo specialiai atrenkami, kad įvertinti parduotuvės paklausą ,nustatyti kiek žmonių iš apklaustųjų naudojasi šios el. Parduotuvės paslaugomis. Dėl tų pačių priežasčių anketa buvo pateikta internetinėje erdvėje, kad apklausoje dalyvautų kuo įvairesnio amžiaus, socialinio sluoksnio ir įvairių miestų respondentai, kad gauti kuo tikslesnius duomenis reikalingus tyrimui. Tokia informacija tyrimui buvo reikalinga, kad sužinoti kuriuose miestuose perkamumas didžiausias, kas lemia jų apsisprendimą pirkti, kokio amžiaus žmonės daugiausiai perka, ar patenkinti prekėmis,jų pateikimu bei, kuriuose miestuose yra didžiausia šios parduotuvės paklausa. Anketa sudaryta iš 11 klausimų, respondentų 50.Apklausa buvo vykdoma apklausa.lt tinklalapyje.

  • Marketingas Tyrimas
  • Microsoft Word 112 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1373 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Marketingo tyrimas Pigu.lt
    10 - 5 balsai (-ų)
Marketingo tyrimas Pigu.lt. (2016 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/marketingo-tyrimas-pigult.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 06:58
×