Marketingo veikla transporto įmonėse


Marketingo veikla trasnporto įmonėse. Įvadas. Marketingo planavimas. Marketingo strategijos kūrimas. Marketingo strategijos. Ab „Lietuvos geležinkeliai“. Ab „Lietuvos geležinkeliai“ įmonėje marketingo veiklos planavimas. Taktinis planavimas. Tarptautinis Vilniaus oro uostas. Organizacijos struktūra. Įmonės marketingas. Oro uosto teikiamos paslaugos. Sprendimų priėmimas. Strateginis valdymas. Kokybės valdymas. Išvados. Naudota literatūra.

Strateginis marketingo planavimas. Vienintelis šio valdymo tikslas - teikti patikimas paslaugas klientams, užtikrinant tam tikrus privalumus, palyginti su konkurentų paslaugomis. Taktinis marketingo planavimas. tai trumpalaikių įmonės tikslų ir būdų jiems pasiekti numatymas, tam tikros strateginio plano atkarpos detalizavimas. Taktinis planavimas nuo strateginio skiriasi keletu požymiu. Jie: tik konkretizuoja strateginį planą ir atskleidžia praktinius jo įgyvendinimo būdus; apima trumpesnį laikotarpį negu strateginis; atliekamos žemesnės valdymo grandies specialistų;.

  Sėkmingai dirbančios paslaugų įmonės bruožai: geriausia paslaugų įmonė yra „pamišusi dėl klientų". Ji puikiai žino savo tikslinius klientus ir jų poreikius. Turi aiškią klientų poreikių tenkinimo strategiją kuri užtikrina ilgalaikį klientų paslaugų vartotojų lojalumą; tokios įmonės vadovai kokybei skiria didelį dėmesį. Jie kuria kokybės kultūrą, skatinančią profesionaliai teikti paslaugas ir už tai gauti pelnytą atlygį; pirmaujanti paslaugų įmonė akylai stebi, kaip yra teikiamos paslaugos - ir savo, ir konkurentų firmose. Klientai nori, kad viskas būtų gerai atlikta iš pirmo karto. Tačiau jei kas nors yra padaroma ne taip, klientų skundai suteikia įmonėms galimybę ištaisyti aptarnavimo klaidas; lyderiaujančios paslaugų įmonės patenkina ne tik klientus, bet ir darbuotojus. Geri santykiai su darbuotojais yra gerų santykių su klientais sąlyga.

Tikslinės rinkos strategija – taikant šią strategiją įvertinami paslaugų įmonės klientai. Klientai sugrupuojami pagal jiems suteiktus prioritetus: nuo daugiausiai linkusių pirkti paslaugas klientų iki mažiausiai linkusių pirkti.

  • MS PowerPoint 325 KB
  • 2016 m.
  • 35 puslapiai (2067 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Marketingo veikla transporto įmonėse
    10 - 5 balsai (-ų)
Marketingo veikla transporto įmonėse. (2014 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/marketingo-veikla-transporto-imonese.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 22 d. 21:39
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo