Marko Leino Kalėdų istorija skaidrės


Kaledu istorija pristatymas. Korvajokio kaimas.

Marko Leino. Kalėdų istorija. Autorius gimė. Kritikų, skaitytojų atsiliepimai. Knyga mane sužavėjo. Nuostabi ! Siūlyčiau paskaityti visiems. Knygos tema, pagrindinė mintis. Tema – Mikalojaus išgyvenimai ir naujo gyvenimo pradžia. Knygos anotacija. Jei esi geraširdis, pasiaukojantis ir tiki stebuklais. Knygos siužeto atpasakojimas. Mažoje salelėje, netoli Korvajokio miestelio. Pagrindiniai veikėjai. Mikalojus – Šviesių. Patikusios citatos. Laikas gydo net. Rekomendacijos. Knygą siūlau.

Autorius gimė 1967 m. spalio 9 d. Suomijoje. Markas Leinas yra vienas iš sėkmingiausių Suomijos rašytojų vaikams. Yra parašęs ir daugelį kitų savo knygų, tačiau populiariausia jo parašyta knyga yra Kalėdų istorija, autorius knygą parašė savo močiutės atminimui.

Knyga mane sužavėjo. Nuostabi ! Siūlyčiau paskaityti visiems, ypač tiems kurie yra nusivylę savo gyvenimu, ar netekę kokio nors brangaus žmogaus. Tikrai verta paskaityti! Mano nuomonė : Knyga, viena iš įdomiausių mano skaitytų, nes yra verčianti susimąstyti, kad kartais kai nebėra vilties, viskas gali pasisukti į gerą.

Tema – Mikalojaus išgyvenimai ir naujo gyvenimo pradžia. Pagrindinė mintis – Gyvenimas visada duoda antrą progą gyventi.

Mažoje salelėje, netoli Korvajokio miestelio, gyveno Pukių šeima . Susirgus Mikalojaus mažajai sesutei Adai, tėvai leidžiasi į kelionę po jūrą. Mikalojui buvo pavesta prižiūrėti savo namus, kad grįžus sesutei namai nebūtų atšalę. Ilgai laukęs, Mikalojus užmigo, kai išgirdo kaip į kambarį įėjo du vyrai. Mikalojus nujautė kad kažkas negerai. Vyrai jiems pranešė naujieną, kad laivas kuriame plaukė jų tėvai ir mažoji sesutė atsitrenkė į ledo litį ir nuskendo. Mikalojų vyrai nuvežė į Korvajokio miestelį. Mikalojus buvo stiprus, skruostu jam nenuriedėjo nė viena ašara, bet viduje jis jautė liūdesį, skausmą ir neapykantą. Kaimo senolis Gideonas, kurio visi klausė, nutarė surengti pasitarimą, kaip toliau spręsti našlaičio vaiko likimą.

  • MS PowerPoint 228 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (717 žodžiai)
  • Mokykla
  • Akvile
  • Marko Leino Kalėdų istorija skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Marko Leino Kalėdų istorija skaidrės. (2015 m. Spalio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/marko-leino-kaledu-istorija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 05:06
×