Maršruto analizė


Vilniaus transportas optimalus marsrutas. Optimaliausias marsrutas. Optimalus marsrutas. Maršrutas vilnius bulgarija. Vilnius-bulgarija optimaliausias marsrutas. Marsruto planavimas referatas. Marsrutas lietuva maskva kursinis darbas. Optimalaus marsruto analize. Optimaliausias maršrutas į bulgariją. Marsrutu analize.

Maršruto Vilnius - Sofija maršruto analizė. Įvadas. Maršruto pradžia vilnius. Lietuvos keliai. Optimaliausias maršrutas vilnius-sofia. Maršruto dalis lietuvoje :. Įvažiavimas lenkija. Įvažiavimas slovakija. Įvažiavimas vengrija. Įvažiavimas serbija. Įvažiavimas bulgarija. Šalių sienų sistemos. Lietuvoje:. Lenkijoje:. Slovakijoje:. Vengrijoje:. Serbijoje:. Bulgarijoje:. Krovinio gabenimas :. Apie transporto priemonę. Apie „euro. Volvo fh. “. Variklis ilgam maršrutui. Išvados. Literatūra.

Šiame referate mes stengiamės susipažinti su greitkeliais, su kelių ženklinimo sistemomis ir pasirinkti tinkamą kelio sistemą kroviniui gabenti. Atsakėme i šiuos klausimus : Kaip pasirinkti optimalų maršrutą pagal mums duota užduotį , susipažinti su kertamų šalių sienomis kaip kiekvienoje šalyje jos atrodo ir kokie reikalavimai jom yra keliami tai pat sužinojome kaip yra kontroliuojamos transporto priemonės norinčios kirsti sieną ir išanalizuoti kelių įvairoves kaip jos yra klasifikuojamos kaip yra ženklinamos ir kokie yra reikalavimai. Tai pat savo referate paminėjome šias temas : Lietuvos keliai kur apsakome Lietuvos kelių dangas , jų kiekius ir ilgius, kaip skirstomas kelių tinklas ; Optimaliausias maršrutas kurioje apibūdinome užduota maršruta optimaliausiai ir detaliai aprašėme kokiais keliais važiuojame ir kaip jais laviruojame ; šalių sienas ; krovinio gabenima šioje temoje paminejome gabenimo kainas, krovinio svėrima ir apie krovinio vežimo planavimą ; apie transporto priemonę su kuria nusprendėme vykti nustatytu maršrutu ir detalų jos apibūdinimas kaip vienos iš galingiausių sausumos transporto priemonių. Atlikdami referatą labai daug sužinojome apie įvairių valstybių infrastruktūrą , maršruto organizavima ir su juo susijusius elementus.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 577 KB
  • m.
  • 21 puslapis (4078 žodžiai)
  • Tadas
  • Maršruto analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Maršruto analizė. (2012 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/marsruto-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:38
×