Maršruto į Maroką analizė


Maršruto į Maroką analizė. Afrikos žemyno transporto sistemos analizė. Vilnius. Marokas. Šalys, kur praeina maršrutas Vilnius – Marokas. Ekonominės situacijos tyrimas. Ekonominė situacija. Politinės situacijos analizė. Politinė situacija. Kultūrinių ypatumų analizė. Kultūriniai ypatumai. Galutinio punkto ekonominiai ryšiai su Lietuva. Šalies transporto sistema. Lenkija. Oro uostai. Keliai. Greitkeliai. Lenkijoje yra 2 greitkeliai. Geležinkeliai. Vokietija. Keliai. Oro uostai. Vandens transportas. Prancūzija. Geležinkeliai. Keliai. Oro uostai. Ispanija. Andora. Afrika. Maroko transportas. Maršruto stipriosios ir silpnosios pusės. Stipriosios pusės. Silpnosios pusės.

Analizuojamas maršrutas Vilnius – Marokas. Atstumas tarp analizuojamų miestų - 4639.2 km. Transporto rūšys: Lėktuvas; Automobilis.

Lenkija; Vokietija; Prancūzija; Andora; Ispanija (maršrutas taip pat kerta Gibraltaro sąsiaurį).

Lenkija, Vokietija, Prancūzija ir Ispanija yra Europos Sąjungos šalys, be to, visos jos NATO. Todėl keliaujant (tiek lėktuvu, tiek ir automobiliu) per šias šalis nekyla jokių papildomų sunkumų. Norint iš Ispanijos persikelti į Maroką, reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, vizą bei reikalaujama, kad asmenys būtų vakcinuoti. Svarbu paminėti, kad keliaujant per Andorą su savimi reikia turėti pasą (ar kitą dokumentą, patvirtinantį asmens tapatybę), kadangi ši šalis nėra Europos Sąjungos narė, nors ir yra įsivedusi Eurą.

Keliaujant per Europos Sąjungos šalis: Lenkiją; Prancūziją; Ispaniją; Vokietiją. Laba maža tikimybė ir grėsmė, kad gali kilti neramumų, streikų, karinių konfliktų ar kitokių nesutarimų. Žinoma, į šį sąrašą reikia įtraukti ir Andorą, kadangi tai taip pat taiki šalis, nors ir nepriklausanti Europos Sąjungai. Sunkumų gali kilti vykstant iš Ispanijos į Maroką, nes keliamasi į kitą žemyną, kurio gyventojai nėra taikūs, o priešingai, linkę konfliktuoti. Tai galioja asmenims, vykstantiems automobiliu. Keliaujant lėktuvu papildomų nesklandumų netūrėtų būti.

Europos Sąjungai priklausančios šalys (taip pat ir Andora), dažniausiai švenčia tokias pat šventes, kaip ir Lietuvos gyventojai. Vadinasi, didesnių kamščių, sutrikimų ar transporto spūsčių galima tikėtis per Kalėdas, Velykas, Naujuosius metus. Afrikoje taip pat švenčiamos Kalėdos, Naujieji metai. Minima žmonių teisių diena, Velykų pirmadienis, jaunimo diena ir pan. Per šias dienas galimi eismo sutrikimai ir kamščiai, kadangi didžioji dalis švenčių minimos įvairiomis eisenomis pagrindinėmis miestų gatvėmis, miestuose pasitaiko neblaivių vairuotojų, dėl ko galimos transporto spūstys.

  • MS PowerPoint 1648 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 55 puslapiai (1849 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilmantas
  • Maršruto į Maroką analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Maršruto į Maroką analizė. (2015 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/marsruto-i-maroka-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 15:38
×