Maršruto planavimas Klaipėda - Talino technikos universitetas, Estija - Klaipėda


Įvadas. Išvykimas iš namų iki oro uosto. Išskridimas iš palangos iki rygos. Atvykimas į rygos oro uostą ir išvykimas į taliną. IŠ talino oro uosto važiavimas į viešbutį. Iš viešbučio į talino technikos universitetą. Iš viešbučio į talino oro uostą. Iš rygos oro uosto į palagos oro uostą. Bendras samatos paskaičiavimas.


Klaipėda - Talino technikos universitetas, Estija - Klaipėda.

Savo darbe aptarsių detalų komandiruotės maršrutą, sąmatą. Tai yra detalus laikas, kada išvyksite iš namų, kokiomis transporto priemonėmis naudosities ir kiek jums tai kainuos.

Išvykimas Sausio 15d. 04:30 val.ryto iš Klaipėdos į Palangą automobiliu.Atstumas nuo Klaipėdos iki Palangos yra 35 km. Užtruksime apie 35 min.nuvykti iki Palangos oro uosto su taksi automobiliu. Tai mums kainuos apie 17,15€ ( Kilometro kaina – 0,49 €) nuvykti iki oro uosto. Oro uoste busite 05:05 val.

Oro uoste dokumentus turite pristatyti 05:10 val.ir laukti pakvietimo į lėktuvą. 05:35 val.jus pakvies pristatyti bagažą ir lipti į lėktuvą. Išskrisite 05:50 val.į Rygos oro uostą.

Atvykimas į rygos oro uostą ir išvykimas į taliną.

Rygos oro uoste būsite 06:35 val. Turėsite 45 min.laiko išlipti iš lėktuvo ir perlipti į kitą lėktuvą.

  • MS PowerPoint 72 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (415 žodžiai)
  • Kolegija
  • Roma
  • Maršruto planavimas Klaipėda - Talino technikos universitetas, Estija - Klaipėda
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Maršruto planavimas Klaipėda - Talino technikos universitetas, Estija - Klaipėda . (2017 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/marsruto-planavimas-klaipeda-talino-technikos-universitetas-estija-klaipeda.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 14:23
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo