Masažas referatas


Suomiskas masazas. Referatas apie masaža. Masazo raida. Masažo poveikis žmogaus organizmui referatas. Masazo kontraindikacijos. Masazo referatai. Medziaga apie sportini masaza masazas. Referatas apie masazuotoja. Krutines masazo knntrindikacijos. Referatas apie masazus.

Masažas. Masažo istorija ir raida. Masažo atsiradimo istorija ir raida lietuvoje. Masažavimo aparatais istorija. Masažas liaudies medicinoje. Masažo rūšys ir sistemos. Klasikinis masažas. Švediškasis masažas. Suomiškas masažas. Rusiškoji sarkizovo - serazinio ir a. Biriukovo (autorių buvo vadinama sovietine) masažo sistema. Refleksinės masažo sistemos. Segmentinis masažas. Jungiamojo audinio masažas. Antkaulio (periostinis) masažas. Taškinis masažas. Nekontaktinis masažas. Masažas vaikams. Masažo poveikis žmogaus organizmui. Būsimoms mamoms. Masažo poveikis nervų sistemai. Masažo poveikis odai. Masažo poveikis raumenims, raiščiams ir sausgyslėms. Masažo įtaka medžiagų apykaitai ir vidaus organams. Higieniniai reikalavimai masažo patalpai, masažuotojui ir. Masažuojamajam. Reikalavimai masažo patalpai. Reikalavimai masažuotojui. Reikalavimai masažuojamajam ir masažo procedūrai. Masažo procedūrų apimtis ir trukmė. Rekomenduojama masažo procedūrų trukmė (vienetais). L. Indikacijos ir kontraindikacijos skiriant higieninį. Ir gydomąjį masažą. Masažo kontraindikacijos. Indikacijos skiriant gydomąjį masažą. Kūno paviršiaus pakitimų įvertinimas prieš masažo procedūrą. Vegetacinės nervų sistemos tipo įvertinimas. Netikėtos reakcijos masažo metu ir jų pašalinimas. Pašalinės reakcijos masažo metu ir priemonės jų pašalinimui.

Galingos pramonės ir technikos amžiuje, spartėjant mūsų gyvenimo ritmui, daugėja ligų, kurių daugumą lemia įtampa. Todėl vėl prisimenami tradiciniai gydymo būdai ir įsitikinama, kad jie veiksmingi. Masažas priklauso natūraliems gydymo metodams. Šie būdai vertinami vis labiau ir labiau, jie papildo šiuolaikinę moderniąją mediciną. Visi žmonės supranta lytėjimo kalbą. Dažnai ne vienas panaudojame jį intuityviai, pavyzdžiui, kai skauda galvą, patriname smilkinio vietą, ar galvos odą, skaudamą vietą masažuojame lengvai spustelėdami ją pirštu. Po kelių minučių pajuntame, kad skausmas lyg ir sumažėjo. Mes nevalingai triname skaudamą vietą, glostome vienas kitą, norėdami nuraminti.Taip pat nuo seno naudojamus įtrynimus šaldomaisiais arba šildomaisiais tepalais, skysčiais ar kremais galima priskirti prie tam tikrų masažų. Ypač jie gerai padeda pasitempus raumenis.

  • Microsoft Word 58 KB
  • 2013 m.
  • 41 puslapis (10043 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sarune
  • Masažas referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Masažas referatas. (2013 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/masazas-referatas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 06:58
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!