Masažo kabineto centro verslo planas


Masazo kabineto verslo planas. Verslo planas masazo kabinetas. Masazo kabineto nuoma. Masazo kabineto irengimas. Masazo kabineto atidarymas. Kabineto nuoma. Nuoma masazo kabineto. Masazo kabineto iranga. Masazu verslo planas. Masažo+kabineto+verslo+planas.

Turinys. Bendra informacija apie įmonę. Verslo plano santrauka. Verslo aprašymas ir įmonės pristatymas. Kodėl pasirinktas būtent toks įmonės pavadinimas. Įmonės istorija ir dabartinės veiklos faktai. Vietovės aprašymas. Įmonės pagrindinis ir tolimesni tikslai. Rinkodara. Rinkos dydis ir tendencijos. Potencialūs pirkėjai ir jų pirkimo motyvai. Konkurencija. Ssgg analizė. Reklama. Patalpų aprašymas. Įranga, tiekėjai ir žaliavos. Vadyba. Valdymo schema. Finansiniai skaičiavimai. Kapitalo poreikis ir šaltiniai. Paskolos grąžinimo grafikas. Ilgalaikis turtas ir jo nusidėvėjimas. Pardavimų prognozė (lt). Savikainos prognozė ?Sąnaudų prognozė (lt). Pelno (nuostolių) prognozė (lt). Prognozuojama pinigų srautų ataskaita ? Prognozuojamas balansas?

Sukurti kažką originalaus, nedideliame mieste, kas pritrauktų klientus ir naujos paslaugos vartotojus labai sunku. Nors tauragėje yra masažo kabinetų, tačiau iki šiol nėra tokio masažo centro, kuris tiktų kūdikiams,jaunimui bei vyresnio amžiaus žmonėms. Manome, jog ši įmonė bus pelninga, kadangi ji kuriama pagal vartotojų poreikius. Ši įmonė bus tikras džiaugsmas visiems, kadangi masažai bus pritaikyti įvairaus poreikio žmonėms.

Įmonės raktu į sėkmę bus jos reputacija ir įvaizdis, teikiamų paslaugų unikalumas, platus jų asortimentas, aukšta aptarnavimo kokybė, kainų konkurencingumas bei reklamos veiksmingumas.

Šio verslo plano tikslas – įkurti masažų centrą tauragėje. Tauragėje šiuo metu dar nėra nieko panašaus, yra tik atskiri masažo pasiūlymai, ši įmonė klientams viską siūlys po vienu stogu, tai ir klasikiniai masažai nugarai, galvai, kaklui, taip pat bus masažai skirti būsimoms mamoms, masažai kūdikiams bei masažai senjorams. Individuali įmonė „palaima“ sieks, jog visi priimami sprendimai būtų efektyvūs. Atsižvelgiant į klientų poreikius bus skatinamas našus aukštos kvalifikacijos specialistų darbas.

Suteikti kiekvienam įmonės darbuotojui galimybę tobulėti profesijos srityje ir maksimaliai realizuoti savo potencialą.

Pasiekti aukštų darbo rodiklių ir užtikrinti ilgalaikę, stabilią poziciją rinkoje, taikant sąžiningą konkurencinę politiką.

Individualią įmonę planuojama įkurti turint 30 000 lt nuosavų lėšų ir iš banko paėmus 100 000 lt paskolą. Už nuosavas lėšas bus perkama dalis pastato, nes dalis jo yra savininko nuosavybė, kuris buvo paveldėtas. Banko paskolą planuojama grąžinti per 3 metus su 14,6 procento metinėmis palūkanomis. Patalpų remontui reikės 24 000 lt, įrengimų pirkimui planuoja išleisti apie 30 000 lt.

Individuali įmonė „palaima“ bus atidaryta 2011 m. Gruodžio 1 dieną.

Planuojama, jog įmonės pelningumas pirmąjį pusmetį sieks 20 %, antraisiais ir trečiaisiais metais po 24 %, o ketvirtaisiais ir penktaisiais įmonės gyvavimo metais pelningumas sieks po 25 %.

Savo kuriamą įmonę pavadinome „palaima“. Šį pavadinimą pasirinkome, nes manome, jog dauguma klientų apsilankę šioje įmonėje ir pasinaudoję jos teikiamomis paslaugomis bus laimingi ir patenkinti. Kuriama įmonė turėtų padėti klientams atsipalaiduoti bei panaikinti įvairius skausmus kaip galvos, kaklo ar stuburo.

Svarbiausias įvykis įmonės istorijoje tai žinoma bus įmonės atidarymas ir jos pristatymas klientams. Masažų centrą planuojama atidaryti 2011 gruodžio 1 dieną.

  • Microsoft Word 263 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (3346 žodžiai)
  • Mokykla
  • Egle
  • Masažo kabineto centro verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Masažo kabineto centro verslo planas. (2012 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/masazo-kabineto-centro-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 20:43
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo