Masažo salonas verslo planas (2)


Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Šokolado masažas. Aromaterapinis masažas. Ajurvedinis masažas Abjanga. Medaus masažas. Masažas su akmenimis. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Paslaugos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Logistika. Informacinės technologijos. Teisiniai reikalavimai. Išvados. Šaltiniai.


Verslo planas parašytas norint įvertinti galimą riziką ir pelningumą įsteigus masažo saloną. Nors šiuo metu rinkoje yra pakankamai masažo paslaugas teikiančių įmonių, tačiau mūsų steigiama individuali įmonė “Apolonas” užsiims netradiciniais masažais. Netradiciniai masažai yra labai populiarūs užsienio šalyse, tačiau po truputį pradeda populiarėti ir Lietuvoje.

Įmonė bus įkurta 2018-09-03. Mūsų salonas bus išskirtinis mieste, kadangi tik masažo salonų, veikiančių atskirai nuo kitų sveikatos ar grožio paslaugų, mieste beveik nėra. Tai turėtų sudominti klientą, kuris renkasi kokybišką aptarnavimą, kur dėmesys skiriamas tik jam vienam ir kur kiekvieno kliento laukia jauki bei rami aplinka. Tai turėtų sudominti pavargusius nuo skubėjimo ir triukšmo klientus, kadangi užsukę į mūsų masažo saloną jie pasijaus pakylėti, galės puikiai atsipalaiduoti bei pailsėti.

Įmonė įsikurs Vilniuje, Ozo g. 25. Masažo salone klientams bus pasiūlyti netradiciniai masažai: šokolado, medaus, aromaterapinis, su akmenimis, ajurvedinis. Klientai galės ramiai laukti procedūros, pasivaišinti kava ar kvapnia arbata.

Įmonės steigėjai Maksim Jankovič, Beatričė Šapranauskaitė, Ieva Arleckaitė, Agnė Jakubsevičiūtė, Martynas Drakšas ir vadovas bus, Maksim Jankovič. Vilniaus Kolegijoje šiuo metu mokomės tarptautinį verslą. Mūsų masažo salono valdyme tikiuosė suderinti mūsų visų idėjas ir sugebėjimus. Savo įmonės steigimui naudosime nuosavą kapitalą, kuris sudarys 40690€ .

Sudarius įmonės finansų analizę, paaiškėjo, kad:

Gamybinis įmonės pajėgumas – 852 paslaugos per mėnesį.

Nenuostolingumo taškas – 235 paslaugos.

Pagal atliktus skaičiavimus tikiuosi, kad seksis versle, nepatirsiu nuostolių ir po keleto metų galėsiu praplėsti savo veiklą į didesnes patalpas, priimti daugiau darbuotojų.

Mūsų steigiama uždaroji akcinė bendrovė „Apolonas“ užsiims masažo veikla. Įmonė užregistruota 2015-10-09 Valstybės įmonės Registrų centre Vilniaus filiale. Verslą žadame pradėti 2015-10-13. Įmonė veiklos pradžioje bus maža, joje dirbs tik 6 darbuotojai, tačiau įsitvirtinus rinkoje žadame priimti daugiau darbuotojų ir praplėsti savo įmonę. Įmonės steigimo pagrindiniai tikslai: noras praturtėti, susikurti sau ir kitiems darbo vietą.

Įmonės steigėjas būsiu aš, Vardenis Pavardenis. Dabar studijuoju tarptautinį verslą, todėl manau, kad puikiai seksis pasiekti kuo geriausių rezultatų Lietuvoje, o vėliau galbūt ir užsienyje.

Uždarosios akcinės bendrovės įstatinis kapitalas 40700 eurų. Įmonė įsikurs Ozo g. 25, PPC Akropolis, Vilniuje. Tai populiariausias prekybos ir pramogų centras Vilniuje, o taip pat ir visoje Lietuvoje, į kurį užsuka daug klientų ir mes manome, kad tai strategiškai puiki vieta, nes ir infrastruktūra išvystyta ypač palankiai. Būtent todėl mes pasirinkome šiame prekybos centre įkurti savo įmonę.

Verslo tikslas – uždirbti pelną. Išanalizavus rinką paaiškėjo, kad masažo paslaugas teikiančių įmonių yra pakankamai, tačiau mes planuoju klientus prisivilioti netradiciniais masažais, kurių rinkoje praktiškai niekas neatlieka. Siekdami gauti pelną ir pasiekti savo tikslą, pradžioje svarbiausia yra susirasti kuo daugiau klientų. Įmonės gyvavimo pradžioje, siekdami susikurti savo vartotojų ratą, žadame reklamuotis radijo, socialinių tinklų, miesto dienraščių pagalba, o taip pat skelbimai bus išklijuojami sporto salėse, baseinuose. Veiklos pradžioje paslaugų kainos bus kiek mažesnės siekiant to paties tikslo – susikurti savo vartotojų ratą. Planuodami savo įmonės veiklą, žadame nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją, siųsdama juos į įvairius mokymus, kursus bei seminarus. Tokiu būdu galėsime klientams pasiūlyti idomesnių paslaugų, kurių šiame mieste galbūt dar niekas neteikia. Taip pat darbuotojai bus siunčiami į psichologijos kursus, kad galėtų kvalifikuotai bendrauti su klientais.

Mūsų kuriamo masažo salono pagrindiniai tikslai pirmiems darbo metams yra: gauti pelną, įsitvirtinti rinkoje, teikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas, kaupti kapitalą verslo plėtotei.

  • Microsoft Word 155 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (4241 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dalius
  • Masažo salonas verslo planas (2)
    10 - 7 balsai (-ų)
Masažo salonas verslo planas (2). (2016 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/masazo-salonas-verslo-planas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 18 d. 18:03
×