Masažo salonas verslo planas


Ekonomikos verslo vizija masazuotoju. 2015 parduoda masazo versla.

Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugų aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama. Reklamos išlaidos per mėn. Gamyba (paslauga). Paslaugos aprašymas. Paslaugų pardavimo prognozės. Patalpos ir įrengimai. Patalpos, įrengimai, baldai, naudojami firmos veikloje. Žaliavos ir tiekėjai. Žaliavų poreikio apskaičiavimas vienam mėnesiui. Paslaugos savikaina. Preliminarus masažo kabineto siūlomų paslaugų kainoraštis. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Atlyginimų paskaičiavimas. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Kapitalo poreikis ir finansavimo šaltiniai. Ekonominiai rodikliai.

Šios idėjos įgyvendinimui reikės 30 000 Lt. finansavimo šaltiniai bus nuosavos ir skolintos lėšos. Aš į šį projektą investuosiu 10 000 Lt ir bandysiu gauti 20 000 Lt paskolą 1 metams su 10% palūkanų. Gauti paskolą padės parengta pelno (nuostolio) prognozės ataskaita 1 metams į priekį. Banko paskolą imsiu trumpalaikę, užstatydama savo nuosavas lėšas ir jei reikės net savo asmeninį turtą. Kreditą gražinsiu dalimis kas mėnesį. Gražinus bankui paskolą ir gaunant pastovų pelną, bus galima galvoti ir apie naujos įmonės įkūrimą ar tiesiog pinigų rezervų kaupimą.

Veiklos pradžioje įmonėje dirbs 6 darbuotojai t. y 2 vadybininkai (ės) – administratoriai (ės), 4 masažuotojai (os). Aš įmonės savininkė atliksiu direktorės ir buhalterės pareigas. Bendras visų darbuotojų mėnesinis atlyginimas bus 6 800 Lt.

  • Microsoft Word 123 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (4679 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Masažo salonas verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Masažo salonas verslo planas. (2014 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/masazo-salonas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 02:42
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo