Masažo salonas


Idėjos aprašymas. Veiklos sritis. Veiklos forma. Privalumai. Trūkumai. Leidimai ir licencijos. Pradinio kapitalo skirstymas. Išorinės aplinkos analizė. Mikroaplinka. Vidinės aplinkos analizė. Nautota Literatūra.

Saloną planuojame atidaryti Druskininkuose, kadangi Druskininkai- sveikatingumo ir poilsio oazė, kiekvienais metais sulaukianti kelių šimtų tūkstančių turistų ir kiekvienais metais jų pritaukianti vis daugiau ir daugiau. Jam išsirinkome stragetiškai naudingą vietą pačiame Druskininkų centre, prie pat Druskonio ežero, M.K. Čiurlionio ir Šv. Jokūbo gatvių sankirtoje, kuri suslaukia pastovaus žmonių srauto.

Druskininkuose yra apstu Spa centrų, poilsio oazių ir Spa kompleksų su apgyvendinimu „viskas viename“. Didieji Spa centrai per vieną dieną gali aptarnauti kelis šimtus klientų, jiems net neišeinant iš gyvenamojo komplekso, tai yra patogu, tačiau klientai daug permoka už galimybę lankyti procedūras tame pačiame komplekse (klasikinis viso kūno masažas svyruoja tarp 38 ir 60 Eur). Taip pat, didžiuosiuose Spa centruose klientai priimami konvejeriu- klientas veja klientą- todėl darbuotojai jau tik įpusėjus dienai yra pavargę ir ne itin malonūs, todėl nukenčia paslaugų kokybė. Spa centre, galinčiame per dieną priimti kelis šimtus klientų, nuolat girdimas šurmulys, kurio dėka klientas negali visiškai atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo aplinkos, o kaip yra žinoma, ramybė ir atsipalaidavimas yra vienas reikšmingiausių veiksnių spa centruose.

Įžvelgus šiuos konkurentų trūkumus, mes turėtumėme pranašumą siūlydami platų spa masažų asortimentą (klasikinius, atpalaiduojančius, limfodrenažinius, aromaterapinius, antistresinius, anticeliulitinius, sportinius, figūrą modeliuojančius, tailandieniškus, taškinius, reiki ir kitus.), taip pat spa, sveikatinimo, jauninimo, kūno tobulinimo, formavimo kompleksus su įvyniojimais, visame pasaulyje žinoma ir pripažįstama viena iš geriausų, Babrbor bei Pevonia kosmetika, įvairias veido procedūras. Siūlome prieinamas kainas, atitinkančias kainos ir kokybės santykį- todėl mūsų paslaugos bus prieinamos ir mažesnes pajamas gaunantiems žmonėms. Taip pat siūlome malonų ir individualius poreikius atitinkantį aptarnavimą, lankstų laikų pasirinkimą, nuolaidas, taikomas atsižvelgiant į kliento sveikatinimosi laiką, relaksacinį kambarį su arbata ir skaitiniais laukiant procedūrų arba jas baigus. Garantuojame visišką ramybę, nes vienu metu galėsime priimti tik 2 klientus, todėl nebus trinties tarp klientų.

Salonas turės du bendrasavininkus, masažuotojus (Giedrė Banevičiūtė ir Rasa Raškauskaitė), kurie investuos santykiu 50/50 ir dirbs pagal individualios veiklos verslo liudijimus.

  • Microsoft Word 55 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2175 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedrana
  • Masažo salonas
    9 - 1 balsai (-ų)
Masažo salonas. (2015 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/masazo-salonas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 15:34
×