Masažo salono „Saulės takas“ situacijos analizė


Pasirinktos įmonės pristatymas. Išorinės aplinkos analizė. Vizija, misija ir tikslai. Organizacinė valdymo struktūra. SSGG analizė. Išvados. Naudota literatūra.


Kardinaliai ribojamas masažuotojų ir spa specialistų, turinčių diplomus, bet neturinčių medicininio išsilavinimo skaičius

2012 m. Stipriai išaugo verslo liudijimų kainos. Lyginant su 2011 m. Kai mažiausia suma buvo 120 LT, dabar išaugo iki 1240 Lt. (priklausomai nuo savivaldybės.)

Padidėjo dirbančiųjų pagal verslo liudijimus mokestinės įmokos, priklausomai nuo vykdomos veiklos.

Dėl ES sankcijų Rusijai, rublis nuo 2014m. Pradžios nukrito 38%.

Gali per trumpesnį laiką pasiekti geresnį rezultatą. Ne visiems prienama paslaugos kaina.

Neįmanoma suspėti įvesti naujų tuo metu atsiradusių technologijų, dėl didelės jų kaitos.

Infliacijos mažėjimas yra palankus verslui, nes skatina vartojimą ir didina pirkimą. Nors didžiają dalį turistų Druskininkuose sudaro turistai iš Rusijos (2013m. Jų buvo 43%) ir esant nepalankiai geopolitinei situacijai jų ženkliai sumažėjo, tačiau Druskininkų trizmo informacijos darbuotojai uoliai populiarina kurortą visoje Europoje, todėl jų vietą užima turistai iš kitų šalių ir verslas nejaučia tokios didelės netekties.

Galima išskirti šiuos netiesioginius pakaitalus: Spa centrai ir vandens parkai. Paslaugos pirkėjai gali iškeisti masažus į substitudus, kurie yra pigesni, juose galima praleisti daugiau laiko. Šiuo atveju baseinai padetų nugaros raumenims, tačiau nepadarytų tokios pat įtakos kaip gydomieji masažai.Technologinės naujovės. Technologinės naujovės šiuo metu siūlo masažines kėdes, vandens kapsules, aparatus, galinčius daryti limfodrenažinius masažus ir kt. Druskininkai yra kurortas, garsėjantis SPA tradicijomis, tad žmonės atvyksta gydytis ar sveikatintis tradiciniais metodais. Tai mažina riziką, kad paslaugos pirkėjas rinksis substitutus. Taip pat grėsmę mažina tai, kad paslaugos pakaitalai negali visiškai pakeisti siūlomos paslaugos ir teikti tokios pačios naudos.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1422 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Masažo salono „Saulės takas“ situacijos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Masažo salono „Saulės takas“ situacijos analizė. (2017 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/masazo-salono-saules-takas-situacijos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 09:07
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo