Masažų salonas verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Paslaugos apibūdinimas. Įmonės tikslai. Paslaugos tobulinimo galimybės. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Paslaugų teikimas. Trumpas paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Žaliavos ir tiekėjai. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir vykdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos įvertinimas. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas, rėmėjai. Pardavimo prognozės ir pelno ataskaita. Informacijos šaltiniai. Priedas.

Vilniuje yra gan daug masažo paslaugas teikiančių įmonių, bet stipresnių konkurentų yra nedaug ("East Island", „Masažo namai“, „NUAD THAI“ ir „Matančios rankos“). Bus sunku įsitvirtinti rinkoje, bet mes nebijome kliūčių ir stengsimės įveikti konkurenciją. Mūsų salonas teikia paslaugą, kurios nesiūlo konkurentai - ,,Masažas į namus“. Be šitos paslaugos turime dar vieną privalumą, stengsimės teikti paslaugas mažesnėmis kainomis. Salonas teiks nuolaidas senjorams, bei klientams perkantiems kelias paslaugas iš karto.

Pagrindiniai rizikos veiksniai yra nepakankama vadybos patirtis bei išorinių veiksnių įtaka (pvz.: gyventojų abejingumas, ekonominė krizė).

UAB ,,Masažo namai“ įsteigti reikalingos lėšos yra 55000 Lt. 20000 Lt šios sumos sudaro būsimos bendrovės savininkų asmeninės santaupos, 20000 Lt – pasiskolintos iš giminių (palūkanos 0%). Iš banko ruošiamasi paimti 10000 Lt (palūkanos 7%), iš rėmėjų gauti5000 Lt. Lėšos bus panaudotos įrangos pirkimui, patalpų įrengimui.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 106 KB
  • 2013 m.
  • 29 puslapiai (5217 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kornelija
  • Masažų salonas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Masažų salonas verslo planas. (2013 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/masazu-salonas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 17:00
×