Masinė gamyba ir dalių pakeitimas


Vygdymui. Masinu gamybos technologija kursinis. Automobiliu detaliu gaminimo stakles. Masina ir gamyba. Metalo detalių gamykla. Masinu gamybos technologijos kursinis darbas. Automobiliu detaliu gaminimas. Mašinų gamybos technologija kursini. Gamyba didelemis partijomis. Plunksnų konvejeris.

Masinė gamyba ir dalių pakeitimas. Staklės gamibai vienas kitą pakeičiančių dalių. Panaudojant juostinį konvejerį. Automobiliai ir masinė gamyba. Kiti gamybos metodų pakitimai. Mašinų gamybos vystymasis po 1918 metų. Mašinos-automatai. Tarpukario periodas. Tarybų sąjunga. Energetikos išsivystimas. Žemės ūkio technika. Anglių gavybos mechanizavimas. Dujinė turbina.

Masinė gamyba – tai tas pagrindas, kuris leidžia mūsų dienomis gaminti daugybę mašinų (ir didelės paklausos gaminius) didelėmis partijomis ir pardavinėti jas prieinamomis kainomis. Pavyzdžiui, šiuolaikinius lengvuosius automobilius. Jeigu išleisti 100000 lengvųjų automobilių to arba kito modelio, tai kiekvienas iš jų kainuos porą tūkstančių funtų sterlingų; jeigu jį pagamint: tik vieną automobilį, patenkinantį šeimininką tokiais pat reikalavimais dėl saugumo ir patogumo, tai jis kainuos šimtus tūkstančių funtų sterlingų, realybėje, automobiliai išleidžiami partijomis po porą šimtų tūkstančių. Visi automobiliai išleidžiami beveik panašūs, neįskaitant smulkmenų. Gamybos procese kiekviena operacija kartojama šimtai tūkstančių kartų, todėl rentabilu gaminti išskirtinę mašiną dėl efektingo kiekvienos tokios operacijos vygdymo. To dėka, automobilio kaina neviršija keleto tūkstančių funtų sterlingų. Taip pat yra ir didelės paklausos prekių gamyboje: tūšinukų, dulkių siurblių, skalbimo mašinų, radijo imtuvų.

Masinė gamyba nesusidūria su dideliais techniniais sunkumais, jeigu prekė susideda tik iš vienos dalies (varžtas, mygtukas, plunksna. ) arba pagaminimo metų nereikalauja didelio inžinerinio tikslumo (tekstilė). Visai nebūtina, kad du ekzempliorai vieno ar kito gaminio būtų vienodi, jie tik turi patenkinti vartotojų reikalavimus. Nesunku pagerinti tokių gaminių masinę gamybą, jeigu jie turi didelę paklausą, patenkinančią specialių mašinų gamybos išlaidas ir atlyginimo išlaidas daugiaskaitinei armijai darbuotojų, kiekvienas iš jų specializuojasi vienintelės operacijos vygdymui. Faktiškai praktinė realybė nuo senų laikų turi daugybę pavyzdžių masviduramžiais. Kitas toks pavyzdys – speciali štampavimo mašina su pepalinėmis svirtimis, kurią naudojo nuo 1680m. Pradedant nu 1700m. Švedas kristoforius polchemas organizavo masinę gamybinę nedidelioje gamykloje, kuri išleidinėjo įvairius gamynius. Gamykloje dirbo apie 100 darbuotojų. Visos gamybinės operacijos jis stengėsi versti. Jis turėjo. , žirkles juostinio geležies pjovimui ir lapinio metalo. Ir T. Gamyba leido didelėmis partijomis tokias prekes, kaip. , plaktukai ir kitus metaliniusjeigu mums dabar reikėtu išspręsti uždavinį dėl vienos ar kitos mašinos susitvarkymo, kuri susideda iš daugelio detalių. Kiekvieną detalę galima būtų leisti atskirai didelėmis partijomis tuo pagrindu, kuris buvo žinomas nuo xviiamž. Ir net anksčiau.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2010 m.
  • 29 puslapiai (6415 žodžiai)
  • Universitetas
  • Visvaldas
  • Masinė gamyba ir dalių pakeitimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Masinė gamyba ir dalių pakeitimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/masine-gamyba.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 01:17
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo