Masinio naikinimo ginklai


Masinio naikinimo ginklai referatas. Masinio naikinimo ginklų rūšys. Ginklai referatas. Kas yra masinio naikinimo ginklai apibrėžimas. Naujausi masinio naikinimo ginklai. Kodėl žmogui branduolinis ginklas. Cheminis masinio naikinimo ginklas. Kodėl gali būti panaudotas masinio naikinimo ginklas. Naudoti branduoliniai ginklai. Masiniai ginklai.

Masinio naikinimo ginklai skirtomi į tris pagrindines subkategorijas. Cheminių ginklų grupės. Branduoliniai ginklai. Biologiniai ginklai. Pagrindiniai naikinimo ginklai. Išvada. Čia rašoma ape masinio naikinimo ginklus, kokie jie yra, kokia pavoningiausi. Masinio naikinomo ginklų grupės. Apie cheminiu ginklų grupę. Taip pat biolaginius ir branduolinius ginklus. Ginklas – žmogaus naudojamas įrankis kovai arba medžioklei. Teoriškai, bet koks daiktas gali būti naudojamas kaip ginklas, tačiau ginklais vadinami tik specialiai šiam tikslui sukurti įrankiai. Branduolinis ginklas – ginklas, naudojantis branduolių dalijimosi (grandininės branduolinės reakcijos) arba branduolių sintezės energiją ir turintis milžinišką griaunamąją galią lyginant su įprastiniais sprogmenimis. Dėl to vienu branduolinio ginklo užtaisu galima sunaikinti ištisą miestą.

Masinio naikinomo ginklų grupės. Apie cheminiu ginklų grupę.

Ginklas – žmogaus naudojamas įrankis kovai arba medžioklei. Teoriškai, bet koks daiktas gali būti naudojamas kaip ginklas, tačiau ginklbiologiniai ginklai-masinio naikinimo ginklų rūšis. Jis apima ligas sukeliančius organizmus bei bakterijas, virusus, toksinus, aptinkamus gamtoje ar jų genetinėmis priemonėmis modifikuotus analogus, įgijusius didesnę biologinio poveikio galią. Biologinis teroras, naudojant biologinius ginklus yra ir ekstremistinių organizacijų, kai kurių specialiųjų tarnybų arsenale.

Branduoliniai ginklai- ginklas, naudojantis branduolių dalijimosi (grandininės branduolinės reakcijos) arba branduolių sintezės energiją ir turintis milžinišką griaunamąją galią lyginant su įprastiniais sprogmenimis.

Branduolinis ginklas pirmą kartą sukurtas jav 1945 m. Vykdant manheteno projektą. Per visą istoriją nuo branduolinio ginklo sukūrimo kare jis naudotas du kartus. Antrojo pasaulinio karo pabaigoje, 1945 m. Rugpjūčio d. , jav numetė branduolinę bombą mažylis (little boy) virš japonijos miesto hirošimos, o antrą bombą dručkis (fat man) po trijų dienų numetė ant nagasakio. Branduolinio ginklo panaudojimo būtinybė, atsižvelgiant į tai, kad dėl tiesioginio poveikio iškart žuvo apie 100-200 tūkst. Žmonių ir dar daugiau po kurio laiko, išlieka ginčytina. Viena vertus teigiama, kad tai buvo nereikalingos masinės žudynės, kita vertus šios nuomonės priešininkai teigia, kad dėl ginklo panaudojimo buvo priartinta karo pabaiga ir taip išvengta dar didesnių aukų iš abiejų pusių.

Cheminis ginklas- cheminės kovinės medžiagos ir jų junginiai, kurie naudojami žudyti, sužaloti ar tam tikram laikui padaryti žmogų ar gyvūną neveiklų. Taip pat - įtaisai, kuriais cheminiai agentai pristatomi į veikimo vietą - cheminės aviacinės bombos, cheminiai artilerijos sviediniai, cheminės rankinės granatos, cheminiai aviacinio laistymo įtaisai.

Cheminis ginklas buvo uždraustas 1925 m. , bet daug kovinių cheminių medžiagų naudojama ūkyje, dalis pesticidų ir panašių medžiagų savo savybėmis prilygsta jomsnervus paralyžiuojantys. Sutrikdo nervinių impulsų perdavimą iš smegenų ląstelėms. Ankstyvieji apsinuodijimo simptomai: lipni oda, pamėlynavusios lūpos, smarkus drebulys. Medžiagos gali būti vaisių, kamparo arba sieros kvapo. Jos yra patvarios.

Bendrojo poveikio. Trukdo perduoti deguonį raudoniesiems kraujo kūneliams. Apsinuodijimo simptomas - pamėlynuoja oda. Medžiagos gali būti karčiųjų migdolų arba persikų sėklų kvapo. Jos yra nepatvarios.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (701 žodžiai)
  • Karolina
  • Masinio naikinimo ginklai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Masinio naikinimo ginklai. (2011 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinio-naikinimo-ginklai.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:06
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo