Mašinos ir mechanizmai kursinis


Mechanikos kursinis darbas. Įvadas. Svirtinio mechanizmo projektavimas. Laisvės laipsnio nustatymas. Mechanizmo metrinė sintezė. Kumštelinio mechanizmo pagrindinių dydžių nustatymas ir profilio sintezė. Krumpliaratinių mechanizmų projektavimas. Krumpliaračių z1 ir z2 projektavimas. Planetinių reduktorių projektavimas. Smagračio projektavimas. Literatūros sąrašas.


ketvirtosios klasės kinematinių porų nėra, tuomet mechanizmo laisvės laipsnių skaičius: W=3∙5-2∙7-0=1

Užduotyje duotas sekiklis su ritinėliu. Šis mechanizmas projektuojamas lygiai taip pat, kaip mechanizmas su smailu sekikliu ritinėlio sukimosi ašį laikant sekiklio smaigaliu. Gautas kumštelio profilis vadinamas teoriniu, skirtumai atsiranda tada, kai reikia nustatyti ritinėlio spindulį. Naujas kumštelio profilis bus ekvidistancinė kreivė teoriniam profiliui besiskirianti nuo jo ritinėlio spinduliu R.

Kadangi smagratis gavosi per didelių matmenų ir jis dėl to yra per daug sunkus bei užima daug vietos šį smagratį mes perkelsime ant greitaeigio veleno taip sumažindami jo inercijos momentą, o tuo pačiu ir gabaritus.

Mašinos ir mechanizmai kursinis. (2014 m. Balandžio 05 d.). http://www.mokslobaze.lt/masinos-ir-mechanizmai-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:08