Mašinų elementai slidininko pakelėjas


Įvadas. Mechanizmo funkcijos ir reikalavimai konstukcijai. Slidininko pakelėjo mechanizmo eskizas. Kinematinis skaičiavimas ir variklio parinkimas. Velenais perduodami galingumai ir sukimosi greičiai. Reduktoriaus skaičiavimas. Projektiniai skaičiavimai. Perdavos naudingumo koeficientas. Slieko ir sliekračio susikabinimo vietoje veikiančios jėgos. Patikrinamieji skaičiavimai. Leistinųjų kontaktinių įtempių patikslinimas. Kontaktinio patvarumo apskaičiavimas. Patvarumo lenkimui apskaičiavimas. Kontaktinio ir lenkimo stiprumo skaičiavimas. Pleištinių ir išdrožinių jungčių, guolių parinkimas. Movų parinkimas. Lyno parinkimas. Tepimo būdų pavaroms ir guoliams parinkimas. Literatūros sąrašas.

Šiomis dienomis Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje žmonija gyvena intensyviai, didžiąją gyvenimo dalį skiria mokslui ir darbui. Tačiau poilsis ir pramogos yra neatsiejama gyvenimo dalis, todėl siekiame, kad laisvalaikis taptų kuo malonesnis ir priimtinesnis kiekvienam iš mūsų. Remiantis šiuo tikslu atlikome projektą, kuriame akcentavome vieną iš žiemos sezono pramogų – slidinėjimą. Pastaraisiais metais musų šalyje buvo įrengta nemažai įvairaus pobūdžio slidinėjimo trasų. Tačiau tokios pramogos yra brangios, todėl nuspendėme suprojektuoti paprastos konstukcijos slidininko pakelėją, kurio įrengimas ir priežiūra būtų kuo prieinamesnė.

  • Microsoft Word 386 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (1347 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernestas
  • Mašinų elementai slidininko pakelėjas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mašinų elementai slidininko pakelėjas. (2013 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinu-elementai-slidininko-pakelejas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 05:43
×