Mašinų elementų kursinis darbas


Dirzines pavaros skaiciavimas. Masinu elementai kursinis darbas. Masinu elementai ir ju pakeiciamumas kursinis darbas. Masinu detales kursinis darbas. Mašinų elementai skaičiavimas ir konstravimas. Movos parinkimas. Mašinų elementai: skaičiavimai ir konstravimas. Pleištų standartiniai matmenys. Masinu elementai kursinis prietaisas. Mašinų elementai kursinis.

Įvadas. Elektros variklio parinkimas, kinematinis ir jėginis skaičiavimas. Krumpliaračių medžiagų parinkimas ir leistinųjų įtempimų nustatymas. Diržinės pavaros skaičiavimas. Velenų projektinis skaičiavimas. Krumpliaračių konstukcijų matmenų nustatymas. Reduktoriaus korpuso pagrindinių elementų orientaciniai matmenys. Velenų apkrovų skaičiavimas. Guolių ilgaamžiškumo skaičiavimas. Pleištinių sujungimų projektavimas. Velenų patikrinamasis skaičiavimas. Movų parinkimas. Pavaros tepimas. Pavaros surinkimas, remontas ir eksplotacija. Darbo saugos reikalavimai. Išvados.

Mašinų detalių kursas - tai bendrainžinerinė disciplina, dėstoma mechaniškojo profilio įvairių specialybių studentams. Ši disciplina supažindina studentus su mašinų bei mechanizmų konstravimo pagrindais. Nagrinėjant atskirus mašinų detalių konstravimo klausimus, remiamasi atitinkamais fizikos, teorinės mechanikos, medžiagų atsparumo, mechanizmų mašinų teorijos , metalų technologijos ir kt. Pagrindais.

šis mašinų detalių kursinis projektas yra pirmas, kaip konstruktoriaus darbas. Dirbdami šį darbą įtvirtiname mašinų detalių teoriją, laviname gebėjimą panaudoti praktiniams reikalams fundamentaliųjų disciplinų žinias, įgauname įgudžių dirbti sutrifazį sinchroninį elektros variklį 4a132m2cy1 / 1-36-. 3/, kurio galingumas pe. V. pagal pavaros perduodamą galingumą pe. V = 4,62 kw ir varančiojo skriemulio sukimosi dažnį ne. V = 720 aps. /min. Iš grafiko /1- . 14 nustatome pagrindinius skriemulių matmenis, prieš tai iš / 1-107-. Fo = 850 ? P ? Cl / (z ? V ? Ca ? Cr) + ż v2 = 850 ?. 62 varantysis velenas bus gaminamas išvien su krumpliaračiu, todėl jo medžiaga jau parinkta – plienas 45x, o varomojo. Apaskaičiuojame varomojo veleno plieninio krumpliara. pagal apskaičiuotas atramines reakcijas nus kadangi apkrovos nera dideles , o guoliai statomi guoliavietėse, kurias montuojant paprastai atsiranda nukrypimai, tai parenkame lengvos normalaus pločio serijos, rutulinius radialinius vienaeilius guolius nr. 208 ( gost 831 – 75 ) iš [ 9,15 lent. ] , kurių dinami. pleištų parinkimas. Ant reduktoriaus velenų užmautas detales numatome tvirtinti prizmin. iš pleištų standartinius ilgius parenkame tinkamą, ačia veikia lenkimo ir sukimo momentai, įtempimų koncetracija sukelia krumpleratinis susikabinimas, kadangi šioje vietoje apskaičiavus priėmėme skersmenį dk1 = 45 mm, bet dėl to kad krumpleračius gaminame išvien su velenu tai čia veikia tik sukimo momentas , įtempipagal perduodamą sukimo momentą , parenkama reikiamo tipo ir gabaritų standartinė mova. Movos apkrovimo pobūdį apsprendžia : variklio tipas , jo mechaninės charakteristikos , darbo mašinos tipas ir darbo rėžimas. Visa tai nusakoma darbo rėžimo koeficientu [ kr ].

Susikabinimo pavaros ir riedėjimo guoliai tepami skystais ir plastiškais tepalais. Skysti tepalai vadinami alyvomis.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2010 m.
  • 19 puslapių (3394 žodžiai)
  • Universitetas
  • Svajūnas
  • Mašinų elementų kursinis darbas
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mašinų elementų kursinis darbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinu-elementu-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 01:15
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo