Mašinų elementų skaidrės


Skaidres apie masinas. Masinu skaidres. Masinos skaidres. Mašinų elementai skaidrės. Mechanizmai skaidrės. Mmt ir masinu elementai. Pristatymas apie masinas power point. Masinu elementu konspektas. Mašinų elementų konspektai. Skaidres apie sportines masinas.

Mmt kursas nagrinėja mechanizmų ir mašinų tyrimo ir projektavimo klausimus. Jame nagrinėjamos konkrečios kinematinės ir dinaminės mechanizmų ir mašinų savybės. Mechanizmų kinematiką, kuri nagrinėja mechanizmų struktūrą, įvairių taškų judesio trajektorijas, greičius ir pagreičius. Mašinų dinamiką, duodančią bendrą supratimą apie visos mašinos darbą. Mmt mokslas kūrėsi jau tuomet, kai žmogus buvo sukūręs daugybę mechanizmų ir mašinų. Šiais klausimais dirbo visa eilė mokslininkų. Mechanizmų grandimis vadinami kieti kūnai, sudaryti iš vieno arba kelių tarpusavyje kietai sujungtų kietų kūnų. Jos gali būti strypų ar slankiklių pavidalo. Grandys skirstomos į judančias ir nejudančias, įėjimo ir išėjimo, varančiąsias ir varomąsias. Mechanizmas turi vieną nejudamą ir eilę judamų grandžių. Darant stovu įvairias mechanizmo grandis, gaunama eilė įvairių mechanizmų.

Kursas iš esmės skirstomas į dvi dalis:.

  2. Mašinų dinamiką, duodančią bendrą supratimą apie visos mašinos darbą.

Kinematiniai ir dinaminiai mechanizmo ar mašinos skaičiavimai duoda pradžią projektavimui. Tolesnis mašinos detalių skaičiavimas atsparumui, ilgaamžiškumui ir t.t. nagrinėjamas kitose disciplinose, pvz. medžiagų mechanikoje, mašinų elementuose ir kt.

VILIS sukūrė eilę teoremų iš krumpliaratinių mechanizmų srities,.

RELO buvo darbų tiriant mechanizmą sudarančius elementus ir klasifikuojant juos pradininkas – mechanizmų sintezės pradininkas,.

BURMESTERIS – kinematinio mechanizmų tyrimo grafiniu būdu pradininkas,.

VITTENBAUERIS nagrinėjo mechanizmus veikiančias jėgas ir kūrė dinaminio mechanizmų tyrimo metodus,.

ČEBYŠEVAS sukūrė eilę naujų originalių mechanizmų ir išvedė pirmąją formulę, nustatančią mechanizmų laisvės laipsnių skaičiaus priklausomybę nuo grandžių skaičiaus, kinematinių porų skaičiaus ir jų tipo tame mechanizme,.

Naują kryptį sudėtingų mechanizmų tyrime pasiūlė prof. ASSŪRAS, suskirstęs mechanizmus į atskiras grandžių grupes, dabar vadinamas Assūro grupėmis,.

DOBROVOLSKIS suskirstė visus mechanizmus į 5 grupes,.

ARTOBOLEVSKIS įnešė didelį indėlį į teoriją sraigtinių erdvinių mechanizmų srityje ir klasifikacijoje.

Mūsų kurse šis apibrėžimas siauresnis ir konkretesnis: mašina yra mechaninius judesius atliekantis įrenginys, skirtas energijai, medžiagoms ir informacijai transformuoti.

1. Energetinės mašinos – bet kokios rūšies energiją verčia mechaniniu darbu ir atvirkščiai.

2. Darbinės mašinos – gautą mechaninę energiją naudoja medžiagoms transformuoti (formai ar padėčiai keisti). Jos dar skirstomos į technologines (keičia medžiagos ar detalių formą), ir transportavimo (keičia objektų padėtį).

  • Mechanika Konspektas
  • MS PowerPoint 98 KB
  • 2011 m.
  • 95 puslapiai (2453 žodžiai)
  • Sarunas
  • Mašinų elementų skaidrės
    8 - 1 balsai (-ų)
Mašinų elementų skaidrės. (2011 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinu-elementu-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:15
×