Mašinų gamybinė praktika


Gamybinę praktiką autoservise. Gaamybine praktika. Mechanikos gamybines praktikos ataskaitos. Praktikos kursinis darbas. Automobiliu mechaniko praktikos turinys. Autoserviso gamybinė praktika. Skaičiavimo technikos ir informatikos mokslinio tyrimo institutas. Mašinų gamybos technologija praktikos ataskaita. Skaičiavimo technikos gamybinis susivienijimas sigma. Valstybinis informacines technologijos institutas stimti.

Gamybinės praktikos i ataskaita. Turinys. Įmonės istorija. Produkcija. Įmonės struktūra. Detalės gamybos technologija. Detalių terminio apdorojimo metodai. Išvados, apibendrinimai, pasiūlymai. Naudota literatūra.

1959 metais buvo įsteigtas skaičiavimo mašinų specialus konstravimo biuras (sm skb), iš kurio gimė susivienijimas sigma . Susivienijimui sigma pasiekus savo didžiausias projektavimo ir gamybos apimtis, susivienijime dirbę keturi projektavimo biurai 1988 metais apsijungė į skaičiavimo technikos ir informatikos mokslinio tyrimo institutą (stimti).

čia buvo kuriami ir projektuojami įvairių skaičiavimo mašinų ir periferinių įrengimų modeliai, ryšio sistemų ir skaičiavimo mašinų tinklų įrengimai, šios technikos sisteminė ir taikomoji programinė įranga. Be to, buvo projektuojamos ir diegiamos įvairios automatizuotos valdymo ir projektavimo sistemos, technologinių procesų automatizavimo bei kitos sistemos.

Tokią plačią problematiką paveldėjo valstybinis informacinės techno-logijos institutas (viti), kuomet susivienijimas sigma iš sąjunginio pavaldumo grįžo nepriklausomos Lietuvos žinion.

Kai Lietuva atkūrė nepriklausomybę, įvyko susivienijimo reorganiza-cija, valstybinis informacinės technologijos institutas atidavė besiku-riančiam šalies itt ūkiui daugybę vedančiųjų specialistų.

Taip ir 1993 buvo atiduoti aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie užsiiminėjo tiksliosios mechanikos gaminių konstravimu ir diegimu (pvz. , diskiniai atminties įrenginiai) bei guolių parametrų matavimo aparuab empra gamina labai aukšto tikslumo reikalaujančias komplektuojamąsias detales bei atlieka surinkimo darbus pagal klientų užsakymus ir brėžinius baldų, elektronikos, medicinos, mašinų gamybos, lengvajai ir sunkiajai pramonei. Tačiau labiau specializuojamasi į tiksliosios mechanikos gaminius, atsargines dalis lengvosios pramonės įrenginiams, unikalius technologinius įrengimus. Įdiegus pažangesnes technologijas ir įsigijus naujų įrengimų, pavyko padidinti eksporto apimtis iki 80-90 procentų. Produkcija eksportuojama į latviją, lenkiją ir švediją. Mūsų laimėjimus lemia tai, kad mes daugiausia dėmesio skiriame užsakovams, operatyviai pristatome produkciją. Labai daug įtakos sėkmingam bendrovės darbui, rezultatams turi gaminamos produkcijos kokybė. Bendrovėje veikia kokybės valdymo sistema, produkcija tikrinama pagal techninę dokumentaciją, brėžinius, užsakovo patvirtintus etalonus. Analizuojamas gaminių kokybės lygis, operatyviai reaguojama į užsakovo pageidavimus.

  • Microsoft Word 978 KB
  • 2010 m.
  • 11 puslapių (1554 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laisvė
  • Mašinų gamybinė praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Mašinų gamybinė praktika. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinu-gamybine-praktika-1.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 08:06
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo