Mašinų ir įrengimų eksportas


Masinu eksportas. Automobiliu eksportas is lietuvos. Eksportuoti masina is lietuvos. Lietuvos eksportuojama masina. Automobiliu importas analize. Eksporto situacija.

Mašinų ir įrengimų eksporto iš lietuvos analizė: būklė, problemos, perspektyvos. Įvadas. Lietuvos kaip eksportuotojos konkurencingumas. Gamintojai lietuvoje ir svarbiausios eksporto kryptys, bei prekės. Lietuvos metų eksportuotojo apdovanojimai. Mašinų ir įrengimu eksportas. Mašinų ir įrengimų eksportas lyginant su importu. Automobilių eksporto situacija. Mašinų ir įrengimų eksporto perspektyvos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Įstojus į europos sąjunga atsivėrė naujos galimybės, taip pat nepamirštami santykiai su rytais ir vakarais, kurie yra labai svarbūs.

Šiuo metu lietuvą užklupęs sunkmetis. Gamintojus ir prekybininkus neramina europoje prasidedančios krizės ir įsiskolinimai. Baltarusijai ir kazakstanui įstojus i rusijos muitų sąjungą stipriai apstojo ir automobilių eksportas. 2010 metais mašinų, transporto priemonių ir įrengimų eksportas sudarė apie 15 proc. Viso šalies eksporto, tad galime suprasti kaip tai aktualu mūsų valstybei. Labiausiai guodžiantis faktorius, kad eksportas vis auga po 2008 m. Šalį užklupusios krizės.

Tyrimo objektas – mašinų ir įrengimų eksportas iš lietuvos.

Darbo tikslas-išanalizuoti mašinų ir įrengimų eksportą iš lietuvos, jų dinamiką, įvertinti eksporto galimybes bei perspektyvas. Darbo uždaviniai. Pateikti įmones, kurios eksportuoja savo produkciją, jų pagrindinius eksportuojamus gaminius, bei kryptis išanalizuoti lietuvos eksporto bei importo pokyčius, bei belansą. Panagrinėti eksporto problemas ir išsiaiškinti prognozes.

  • Ekonomika Analizė
  • Microsoft Word 505 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1731 žodžiai)
  • Vyt
  • Mašinų ir įrengimų eksportas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mašinų ir įrengimų eksportas. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinu-ir-irengimu-eksportas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:40
×