Mašinų ir prietaisų gamybos technologijos kursinis projektas


Masinu gamybos technologija kursinis. Technologinio proceso projektavimas. Mašinų ir prietaisų gamybos technologijos kursinis projektas. Masinu gamybos technologiju kursinis. Gamybos technologijos kursinis darbas. Mašinų ir prietaisų projektavimas konspektas. Darbo metodika ir priemonių aprašymas gamybos procesas. Gamybos kursinis. Gamybos procesų ir technologijų kursinis darbas. Masinu ir prietaisu projektavimas.

Įvadas. Detalės ruošinio analizė ir parinkimas. Detalės brėžinio ir techninių sąlygų analizė. Mechaninio apdirbimo operacijų analizė, operacijų nuoseklumo ir detalės bazavimo operacijose pagrindimas. Apdirbimo kelio projektavimas. Apdirbimo užlaidų skaičiavimas. Operacinės technologijos projektavimas, pjovimo režimų ir laiko normų skaičiavimas. Variantų ekonomiškumo palyginimas. Specialaus įtaiso ferzavimo paviršių apdirbimo operacijai projektavimas. Skylės tikslumo sąlygos nagrinėjimas. Įrengimų kiekio skaičiavimas, baro projektavimas. Literatūra.

Projektuojant technologinį procesą, paruošiamas išsamus procesų aprašymas, parenkami gamybos metodai ir gamybos priemonės, nustatoma racionali ir nuosekli apdirbimo tvarka, parenkami gamybos metodai, tarpiniai matmenys, nurodomi darbininko veiksmų ir staklių darbo rėžimai, apskaičiujama apdirbimui reikalingas laikas, lėšos, darbo imlumas.

Technologiniam procesui keliami du pagrindiniai reikalavimai:

1. Jis turi būti suprojektuotas taip, kad gaminys savo tikslumu ir kitais kokybės rodikliais atitiktų techninių sąlygų reikalavimus.

2. Jis turi būti ekonomiškas, t.y. sudarytas taip , kad būtų kuo mažesnė gaminio savikaina.

Skiriami du pagrindiniai technologinio proceso projektavimo atvejai:

1. Technologinio proceso projektavimas naujai gamybai

2. Technologinio proceso projektavimas veikiančiai gamybai.

Detalių gamybos technologiniai procesai esti individualūs, tipiniai ir grupiniai.

  • Microsoft Word 134 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1218 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus
  • Mašinų ir prietaisų gamybos technologijos kursinis projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mašinų ir prietaisų gamybos technologijos kursinis projektas. (2012 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinu-ir-prietaisu-gamybos-technologijos--kursinis-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 16:41
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo