Mašinų perpardavimo Lietuvos rinkai Verslo planas


Individualus savarankiškas darbas. Santrauka. Projekto idėja. Aplinkos analizė. Įstatatyminė aplinka. Valstybinis reguliavimas. Makroekonominė ir šakos aplinka. Rinkodaros (marketingo) planas. Rinkos analizė. Rinkos segmentavimas. Produktai/ Paslauga. Prognozuojamos teikiamos paslaugos/produkto apimtys. Finansinis planas. Investicijos ir finansavimas. Technologinis procesas. Savikainos apskaičiavimas. Išlaidos energijai. Išlaidos įrengimų einamajam remontui. Išlaidos darbų saugai. Kitos išlaidos. Eur. Lūžio taško analizė. Grynojo pelno ir investicijų atsipirkimo laiko apskaičiavimas. Finansiniai rodikliai. Literatūra.


Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos perparduoti naudotas mašinas Lietuvos rinkai. Jei verslas seksis pelningai bus mėginama plėsti savo verslą ir užsienio šalyse.

Mano verslo planui reikia issiimti verslo liudijimą, jei veikla bus didesnė nei trys mašinos per metus. Todėl aš išsiimsiu verslo liudijimą. Ir tiesiog reikės valstybei sumokėti pelno mokesti ir tai galėsiu atlikti galia einamųjų metų. Todėl manau šį verslo rušys man bus geriausia.

Turėtu sumažėti naujų automobilių pirkimas, tačiau turėtu išaugti naudotu automobilių prekybą. Nes darbo užmokestis bus mažai keliamas, o lietuvoj ir tai visos prekės ir paslaugos kaina kila. Tačiau visada žmonėms reikės važiuoti ir jie ieškos geru naudotu automobilių. Ką mes ir tieksime Lietuvos rinkai.

Kadangi algos nėra dydžiausios Lietuvoj, todėl žmonės ieško geru naudotu automobilių ir kad butu atliktas technikinė apžiūra. Tuo mes ir pasirupinsim. Lietuvoje kas metus parduodama naudotu automobilių apie 86 tūkstančius, tačiau lyginant su praeitais metais tai pakilo 2.3% naujų automobilių pirkimas. [2]

Lietuvoje dydžiausi konkurentai butu „Ramidonas“, „Automobus“, „Inchcape“. Pirmieji yra patis stambiausi ir jie užsiema net automobilių prekyba užsienyje ir galima užsisakyti automobilį iš užsienio. Tačiau labai daug žmonių skundžiasi, kad jų darbo kokybė prasta ir lėtas aptarnavimas. Pastarieji užsiema naudotu automobilių prekyba Lietuvoje. Tačiau ju rinkos apimtis yra labai maža. Juos sunku rasti, nes yra isikuria gamyklų rajonuose. Ir žmonės sako, kad „Automobus“ automobiliai prižiūrėti labiau ir kokybiškai atlikti darbai.

  • Microsoft Word 71 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1424 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dzedas
  • Mašinų perpardavimo Lietuvos rinkai Verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mašinų perpardavimo Lietuvos rinkai Verslo planas. (2017 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinu-perpardavimo-lietuvos-rinkai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 20:20
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo