Mašinų remontas


Mechaninis remontas. Mechaninis remontas referatai. Mechaninis remontas referatas. Masinu remontas referatas. Varikliu remontas referatas. Masinu remonto procesas ir jo organizavimas. Automobilių remontininko referatas. Traktoriu remontas bakalauro. Traktoriaus remonto darbas. Šaltkalviškas mechaninis apdirbimas.

Mechanikos referatas. Įvadas. Remonto objektas ir jo elementai. Velenų ir ašių atnaujinimas. Defektavimo techninės sąlygos. Šaltkalviškas - mechaninis apdirbimas. Korpusinių detalių naujinimas. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas. Šiame darbe bus analizuojama tai, kas susije su mašinų traktorių remonto technologijomis. Remonto darbo sąnaudomis vadinamas laikas per kurį darbininkas gali atlikti visus darbus susijusius su objekto remontu ar pagaminimu. Darbo sąnaudos yra vertinamos žmogaus darbo valandomis. Remonto darbo sąnaudos kiekvienai tos pačios markės mašinai yra skirtingos. Jos priklauso nuo mašinos techninės būklės, priežiūros sąlygų, eksploatacijos ir mašinų laikymo, o taip pat nuo specifinių kiekvienos remonto įmonės sąlygų, kadrų klasifikacijos, darbų organizavimo ir įrengimų techninės būklės. Sprendžiant remonto planavimo klausimus darbų organizavimą, ruošiant remonto technologinius procesus yra vadovaujamasi vidutiniais mašinų agregatų, mazgų ir detalių remonto darbo sąnaudų normatyvus. Remiantis remonto įmonių patirtimi ir taikomi kursiniame ir diplominiame projektavime. Automobiliams einamieji remontai neatliekami tačiau jiems yra skaičiuojama nuo jų ridos kilometrais einamojo darbo sąnaudos. Kiekvienos markės automobiliui einamojo darbo sąnaudos apskaičiuojamos pagal formulę. Šiame darbe bus analizuojama tai, kas susije su mašinų traktorių remonto technologijomis. Darbo tikslas: išsiaiškinti viską kas susije su remonto technologijomis. Išaiškinti darbo uždavinius pateiktoje sąlygoje. Darbo uždaviniai:. Išsiaiškinti remonto objektą ir jo elementus. Išsiaiškinti velenų ir ašių atnaujinimus. Išsiaiškinti defektavimo technines sąlygas. Išsiaiškinti šaltkalvišką - mechaninį apdirbimą. Išsiaiškinti korpusinių detalių naujinimus.


Remonto darbo sąnaudomis vadinamas laikas per kurį darbininkas gali atlikti visus darbus susijusius su objekto remontu ar pagaminimu.

Remonto darbo sąnaudos kiekvienai tos pačios markės mašinai yra skirtingos.

Automobiliams einamieji remontai neatliekami tačiau jiems yra skaičiuojama nuo jų ridos kilometrais einamojo darbo sąnaudos. Kiekvienos markės automobiliui einamojo darbo sąnaudos apskaičiuojamos pagal formudarbo tikslas: išsiaiškinti viską kas susije objektas – tai bendras bet kurio gaminio, Mašinos, įrengimo, prietaiso, taip pat jų agregatų, mazgų ir detalių pavadinimas. Savarankišką (nepriklausomą) užduotį atliekantis gaminys vadinamas sistema. Sistemos dalis (detalė, mazgas, agregatas), vykdant atskiras funkcijas, vadinama jos elementu. Pavizdžiui, automobiliai, staklės, šaldytuvai, lokomotyvai ir kitos mašinos yra sistemos, o detalės ir mazgai – rėmai, ratai, velenai, reduktoriai, guoliai, atskiri mechanizmai – elementai.

Taisomas objektas – tai toks objektas, kurio gedimus eksploatuojant galima pataisyti; netaisomasis objektas – tai toks objektas, kurio pataisyti negalima.

Remontuojamasis objektas – tai objektas, kurio tvarkingumą ir darbingumą galima atkurti; neremontuojamasis objektas – tai toks objektas, kurio nenumatoma arba tpatikimumas – tai objekto gebėjimas tam tikrą laiką vykdyti savo funkcijas ir išlaikyti nustatytų rodiklių leistinąsias reikšmes. Kiekybiškai jis nusakomas dar šiomis ypatybėmis: negendamumu, ilgaamžiškumu, pataisomumu ir išmetalo pjovimo staklėse maždaug 85% velenų yra 150-1000 mm ilgio (tai vidutinio dydžio velenai); daug velenų turi išdrožas. Daugeliu atvejų velenai ir ašys riboja atskirų mašinų mazgų ir agregatų darbo resursą. Jų atnaujinimo koeficientas, kapitališkai remontuojant mašinas, sudaro 0,25-0. Atnaujinamų velenų ilgis nuo 100 iki 4000 mm, tačiau 90% šių detalių ne ilgesnės kaip 1000 mm. Velenų skersmenys 12-210 mm, tačiau 98% šių velenų skersmenys ne didesni kaip 60 mm.

Remontuojamus velenus suskirstysime į tokias pagrindinedefektavimas – tai visų remontuojamo objekto detalių techninės būklės patikrinimas ir jų suskirstymas į tinkamumo grupes.

Defektuotojai dirba specializuotose darbo vietose, aprūpintose visais reikalingais kontrolės ir matavimo prietaisais. Techniniai reikalavimai ir prietaisai nurodomi defektavimo kortelėse.

Defektuojamos detalės matuojamos, apžiūrimos, nustatoma jų techninė būklė ir tinkamumas toliau eksploatuoti arba atnaujinti. Defektuojama pagal veleno mažiausią skersmenį ir mažiausią tarpą.

  • Mechanika Referatai
  • 2011 m.
  • Ramune
  • 8 puslapiai (1083 žodžiai)
  • Mechanikos referatai
  • Microsoft Word 25 KB
  • Mašinų remontas
    10 - 1 balsai (-ų)
Mašinų remontas. (2011 m. Gruodžio 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/masinu-remontas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:08