Mašinų remonto specializacijos praktikos ataskaita


Variklio remonto technologija. Automobiliu praktikos ataskaita. Serviso praktikos ataskaita. Automobiliu technines prieziuros mokomoji praktika. Automobilių techninės priežiūros ir diagnostikos praktika. Vaziuokles remonto technologija. Varikliu remonto technologija. Praktikos ataskaita autoservise. Automobiliu serviso praktikos ataskaita. Automobiliu remontininko gamybines praktikos ataskaita.

Įvadas. A. Ivanavičiaus iį. Struktūra ir veiklos kryptis. Remontuojamų automobilių techninės būklės vertinimas a. Ivanavi čiaus iį. Kėbulo gedimų nustatymas apžiūrint, tikrinant pagal matmenis centravimo ir rėmo kalibrais. Kėbulų dalių atskyrimo metodai, įrankiai, įrenginiai. Dažniausiai naudojami kėbulo dalių jungimo būdai. Kėbulo lyginimas rankiniu būdu ir tempimo įtaisais. Kėbulų paruošimas dažymui, įrankiai, įrenginiai, dažymo technologijos. Autokosmetinių medžiagų parinkimas ir naudojimas. Antikorozinių dengimo medžiagų, tam skirtų įrankių, įrenginių ir technologijų parinkimas. Elektros įrangos gedimų nustatymas, jų priežiūra ir derinimas. Nestandartinės įrangos naudojimas remonto darbuose. Automobilių važiuoklės remonto organizavimas ir technologija. Automobilių variklių remonto organizavimas ir technologija. Remonto įmonės veiklos organizavimas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai.

Technikos amžiuje žmogus savo gyvenimo nebeįsivaizduoja be automobilio. Automobilis netik darbo bet ir laisvalaikio praleidimo priemonė. Visiems žinoma, kad kuo daugiau automobilis nuriedės tuo labiau trumpės ir jo tarnavimo laikas. Automobilio amžius pasireiškia gedimais ir įvairių sistemų darbo sutrikimais. Viso to padeda išvengti ar bent atitolinti kokybiška bei laiku atlikta techninė priežiųra. Gerai bei laiku atlikę techninės priežiųros darbus pailginsime automobilio amžių, jis bus saugesnis, geros techninės būklės liks komfortiškas ir geros prekinės išvaizdos.

Kadangi automobilis neatsiejama žmonių gyvenimo dalis tai ir jų skaičius kasmet didėja. 2008 metais lietuvoje buvo užregistruota 1354672 automobiliai.

Automobilių remonte sezoniškumo nėra todėl jame, nėra didelės remonto darbų paklausos ar trūkumo kurie būtų susiję su metų laiku. Žinoma žiemos metu kėbulo ir variklių remonto derbų šiek tiek padaugėja bet tai neturi didelės įtakos verslui. Kainos tiek žiemą, tiek vasarą iškieka tos pačios. Žinoma kaina galis kisti priklausomai nuo rinkos diktuojamų sąlygų.

Atliekant praktiką sau išsikeliamas pagrindinis tikslas buvo susipažinti su praktiniu automobilių remontu, diagnostikos ir reguliavimo darbais. Kokia įranga naudojama. Kokią galima įsigyti parduotuvėje, o kurią būtina pasigaminti pačiam. Bei sužinoti kokios priemonės ar būdai paspartina remonto ir techninės priežiūros darbus.

Darbo tikslas: susipazinti su lengvųjų automobilių serviso įmonės gamybiniais barais, su serviso diagnostine įranga, jos panaudojimu. Susipažinti su automobilių valdymo sistemų įvairove ir ypatumais. Susipažinti su žmogaus saugos, ekologijos įstatymais, darbo ir poilsio rėžimu įmonėje.

  • Microsoft Word 6553 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (5010 žodžiai)
  • Kolegija
  • Darius
  • Mašinų remonto specializacijos praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Mašinų remonto specializacijos praktikos ataskaita. (2012 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/masinu-remonto-specializacijos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 19:08
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!