Masyvai


Informatika masyvai. Kas yra masyvas referatas. Masyvai rasti didziausia skaiciu. Masyvo didziausia rasti skaiciu. Masyvas, rasti didziausia skaiciu.

Duoti du masyvai a(n) ir b(m). Rasti didziausia skaiciu per abu masyvus ir ji pasalinti is to masyvo , kuriame jis yra. Užduoties analizė. Pradinių duomenų pavyzdys. Testinis rezultatų pavyzdys. Duomenų tipai ir kintamieji. Programos aprašymas. Programos paskalio kalba tekstas.

Duoti du masyvai a(n) ir b(m). Rasti didziausia skaanalizuojant šį uždavinį būtų galima pasakyti, kad programa viską atlieka pati: susikuria masyvus, juos peržiūri, atlieka veiksmus ir gražina rezultatus. Vartotojas tik stebi ir nurodo parametrus (masyvo narių skaičių). Ši programa neatlieka jokių sudetingų matematinių veiksmų, ji tik is dviejuprograma yra skirta tam, kad iš masyvų a[n] ir b[m] pašalintų didžiausią narį ir išvestų rezultatus į ekraną. Programa naudojasi paprogramėmis (funkcijomis): masyvo sukūrimo- ivedimas, masyvo spausdinimo- spausdinimas, didtaip/ taip\ programa visą darbą atlieka pati, vartotojui reikia tik įvesti masyvų ilgius. Programos galimybės yra ribojamos masyvų a[n] ir b[m] iend.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1069 žodžiai)
  • Albinas
  • Masyvai
    10 - 3 balsai (-ų)
Masyvai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/masyvai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 28 d. 19:55
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo