Masyvas skaidrės


Masyvas. Kaip masyvai aprašomi Kaip. Tai vieno tipo. Riekia prisiminti Visos masyvo elementų reikšmės yra to paties tipo. Kas yra masyvas? Tai vieno tipo kintamųjų rinkinys, išdėstytas atmintyje iš eilės. Masyvų tipai. Masyvo aprašymas (deklaravimas) yra jo tipo. Sveikųjų skaičių ir realiųjų skaičių masyvai int k[10]. Ne. Masyvo aprašymas. Const int Cilgis=100 //Masyvo ilgis Typedef double TMasyvas[Cilgis]. Patarimas. Kad nesusipainiotume tarp konstantų ir tipų, patariame laikytis tam tikrų taisyklių. Pavyzdys. Include #include using namespace std. Pasakykite, kas negerai. Float a[5] a[1]=4 2 a[2]=. Masyvo inicijavimas. #define N. Masyvas – viena pagrindinių duomenų struktūrų. Naudojantis masyvu, reikia prisiminti, kad. Svarbu. Elemento indeksas gali būti sveikasis skaičius. Skaitymo funkcija. Void Skaityti(char fv[]. Sumos skaičiavimo funkcija. Int Suma(int A[], int n) { int suma =.

Kaip masyvai aprašomi Kaip inicijuojami Kaip masyvo reikšmės nuskaitomos ir kaip spausdinamos Kaip nurodyti konkretų masyvo elementą Kaip masyvą perduoti funkcijai Kaip masyvas grąžinamas iš funkcijos.

Tai vieno tipo kintamųjų rinkinys, išdėstytas atmintyje iš eilės.

Paskutinio elemento numeris vienetu mažesnis už masyvo dydį.

Masyvo aprašymas (deklaravimas) yra jo tipo, vardo ir dydžio nusakymas Masyvo dydį galima apibrėžti pasinaudojus konstantomis: #define MAX 45 #define N 10 #define M 3 Loginio(bool) tipo masyvai – kai reikalingi tik dvi reikšmes turintys dydžiai. Simbolių (char) tipo masyvai – ypatingi tuo, kad vienam simboliui koduoti skiriamas vienas baitas. char eil[81]; Simbolių eilučių masyvai – prekės, pavardžių sąrašai... Struktūrų masyvai – leidžianti sugrupuoti sudėtingus duomenis (keli duomenys apie vieną objektą).

Const int Cilgis=100; //Masyvo ilgis Typedef double TMasyvas[Cilgis]; //Masyvo tipo aprašas .... TMasyvas M; //Masyvo aprašas.

Masyvų tipai dažniausiai aprašomi globaliųjų dydžių srityje;.

Include #include using namespace std; main() { int mas[100]; int k; for (int i=0; i<=101; i++) { mas[i]=i; //irasomas i masyva ciklo skaitliukas } for (int i=0;i<=101;i++) { cout<<"mas["<

Int k[10], i, m=10; for(i=0; i<=m; i++) k[i]=i*i;.

#define N 5; #define Pi 3.14; float x[N]={5.2, 4.1, 0, 8.5, -1.5}; double m[N]={7, 8, 1.2, 0, 9, 7, 0}; char eil[81]={‘a’, ’l’, ’i’, ’n’, ’a’}; Jei „netelpa“, pranešama apie klaidą Tik inicijuojant gaunam pranešimą, kitais atvejais - ne.

Int Suma(int A[], int n) { int suma = 0; for (int i = 0; i < n; i++) suma = suma + A[i]; return suma; }.

  • MS PowerPoint 125 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (772 žodžiai)
  • Sandra
  • Masyvas skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Masyvas skaidrės. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/masyvas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 23:08
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo