Masyvo elementų rikiavimas


Pascal rikiavimas. Rikiavimas pascal. Masyvo rikiavimas. Paskalis rikiavimas. Masyvo rikiavimas pascal. Pascal masyvo rikiavimas. Masyvu rikiavimas pascal. Masyvu rikiavimas. Pascal rikiavimo algoritmas. Paskalis masyvai skaidres.

Informatikos programa. Masyvo elementų rikiavimas. Pascal programa. Laboratorinis darbas su programos tekstu ir ataskaita. Puikus pavyzdys programavimo studentams. Tikslas išmokti įeiti į turbo paskalio aplinką iš windows'. Susipažinti su uždavinio sprendimo algoritmo sudarymu. Pagal algoritmo blokschemą parašyti programą paskalio algoritmine kalba. Algoritmą ir programą "suderinti" taip, kad uždavinys turėtų atsakymą prie bet kokių pradinių reikšmių. Pagal paskaitose išnagrinėtus atsitiktinių skaičių masyvo sudarymo ir maksimalaus bei minimalaus masyvo elementų radimo algoritmus, parašyti programą ir įsisąvinti masyvo tipo duomenų aprašymą bei selektorius atskiriems masyvo nariams. Susipažinti su matricomis, jų formavimu,užpildymu,išvedimu. Susipažinti su kai kuriais veiksmais, atliekamais su matricomis. Susipažinti su masyvo elementų rikiavimo algoritmais. Susipažinti su ciklinės daugybos principais. Susipažinti ir įsisąvinti ciklinį sumavimą. Susipažinti su "vėliavėlių" panaudojimu nustatant "trasą" algoritmo "kaliuose".

Masyvo elementų rikiavimas. (2010 m. Kovo 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/masyvo-elementu-rikiavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 16:22