Matavimų teorijos kursinis


Suleidimas su tarpeliu. Tolerancijos ir suleidimai. Isardomi sujungimai teorija. Suleidimas su įvarža. Matavimu teorija ir praktika laboratoriniu ataskaitos. Matavimu teorija ir praktika kursinio knyga. Matavimų teorija ir praktika kursinis.

Suleidimas su įvarža arba tarpu. Pereinamasis suleidimas. Riedėjimo guolių suleidimai. Kiti cilindrinių sujungimų suleidimai. Darbinių kalibrų pagaminimo matmenys. Srieginio sujungimo ir pleištinio sujungimo suleidimai. Krumpliaratinės pavaros kontrolinių rodiklių skaičiavimas. Krumpliaračio darbo brėžinys. Veleno darbo brėžinys. Statistinis duomenų apdorojimas. Naudota literatūra.

Apskaičiuoti lygiems cilindriniams taikome minimumo ir maksimumo metodą. Šiuo metodu suleidimai apskaičiuojami atsižvelgiant į sujungimo stiprumą ir j – pataisa, kompensuojanti įvaržos susilpnėjimą, kai pakartotini užpresavimai, nustatoma bandymais (skaičiavimams imama n – koeficientas, įvertinantis lyginamojo spaudimo padidėjimą gaubiamosios detalės galuose, parenkamas pagal grafiką(kursinio knyga. 11 lent. ,parinkti išardomam centruojančiam cilindriniam sujungimui 1–6 pereinamą apskaičiuoti iradialinis rutulinis guolis, tikslumo klasė – 0, radialinis apkrovimas 6000 n. Darbo režimas – vidutinis su nedidele vibracija. Sukasi velenas.

Iš standartų lentelių išrenkame jungiamuosius guolio matmenis ir jų pagaminimo toler– dinaminis suleidimo koeficientas, priklausantis nuo apkrovos pobūdžio (šiuo atveju darbo režimas vidutinis, vibracija nedidelė).

– koeficientas, įvertinantis suleidimo įvaržos susilpnėjimą, esant tuščiaviduriam velenui arba plonasieniam korpusui (šiuo atveju velenas pilnaviduris).

– koeficientas, įvevidinis žiedas yra veikiamas cirkuliacinės apkrovos, esant , guolis yra klasės, tinkamiausias įveržtas suleidimas k7.

Išorinį žiedą veikia vietinė apkrova, kadangi korpusas neišardomas, tai tinkamiasias judamasis sul – pradinis radialinis tarpelis (mikronais), skaičiuojamas kaip parinkti suleidimus kitiems cilindriniams kadangi sujungimai periodiškai išardomi, o surenkant turi buti kompensuojami netikslumai bei deformacijos, parenkame suleidimus su tarpeliu. Kadangi sujungimai periodiškai išardomi, o surenkant turi buti kompensuojami netikslumai bei deformacijos, parenkame suleidimus su tarpeliu.

  • Microsoft Word 366 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (1560 žodžiai)
  • Universitetas
  • Den
  • Matavimų teorijos kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Matavimų teorijos kursinis. (2011 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/matavimu-teorijos-kursinis.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 11:16
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema