Matematika gyvenime


Matematika ir gyvenimas. Formules matematikoje ir gyvenime. Matematika gyvenimas. Matematika musu gyvenime. Matematika-gyvenimas. Rasynelis apie matematika. Matematikos pritaikymas gyvenime rasinys. Matematikos svarba. Matematikos reiksme. Matematika guvenime.

Paprastas matematikos pritaikymo pavyzdys gyvenime. Tinka mokiniams. Apie paveikslo tapybą ir išlaidas.

Kiekvienas žmogus gyvenime negali prasilenkti su matematika, ji yra reikalinga visur. Įvairūs gyvenimiški pavyzdžiai mums tai akivaizdžiai rodo.

Pažvelgę į šį nuostabų paveikslą mes nenumanome kiek jame gali būti matematikos. Pažiūrėjus į burę galime sakyti jog tai, yra matematika. Galima apskaičiuoti burės plotį, ilgį, aukštį. Pasitelkus visas galimybes mes pasakytumėme labai daug. Burė neapsieitų be valties taip pat kaip matematika be skaičių.

Pažvelkit į horizontą ir pakelkit akis truputį aukščiau virš jo. Kai kas mato saulę, o kažkas tiesiog tik kvailai išreikštą geltoną spalvą. Taip pat ir matematikoje atsakymas gali būti apytikslis arba labai tikslus, ir tai turi priklausyti nuo autoriaus.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (194 žodžiai)
  • Deimante
  • Matematika gyvenime
    10 - 1 balsai (-ų)
Matematika gyvenime. (2013 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/matematika-gyvenime.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 05 d. 11:18
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo