Matematika kasdien skaidrės


Matematika kasdien. Matematika rytais. Rytais aš keliuosi. Mastau, kiek automobilis suvartos degalu šimte kilometrų. Matematika per pietus. Per pietus dažniausiai einu į parduotuvę. Matematika po pamokų. Po pamokų skubu kuo greičiau grįžti namo. Pamokų ruoša ir poilsis. Prieš darydamas pamokas atsigulu trumpam pasiilsėti tai užtrunka nuo pusvalandžio iki valandos. Vakaras. Po mankštos ir. Išvada. Taigi įsitikinome, kad matematika yra kiekvienoje mūsų gyvenimo dienoje ir ji yra svarbi.

Rytais aš keliuosi maždaug 6.50. Likusias 10 minučių skiriu dušui ir dantų valymui. Lygiai 7 leidžiuosi laiptais žemyn ir einu į virtuvę, lipdamas žemyn kartais mėgstu skaičiuoti kiek žingsnių padėjau ant laiptų ir t.t. Prieš užkaisdamas virdulį skaičiuoju kiek reikės įpilti vandens, kad užtektu 4 šeimos nariams. Visiems 4 puodeliams reikia maždaug litro verdančio vandens. Kiek reikia įdėti cukraus į arbatą, kad ji netaptu per daug saldi? Kiek reikia kavos šaukštelių įdėti į puodelių, kad kava netaptu per stipri? Papusryčiavęs einu pasėdėti ant sofos ir pažiūrėti kokią nors laidą apie automobilius. Laidoje išgirstu viską apie automobilio variklį, jo galią ir t.t.

Mastau, kiek automobilis suvartos degalu šimte kilometrų, per kiek laiko pasieks reikiamą atstumą važiuodamas šimtu kilometrų per valandą greičiu. Iš namų išeinu kažkur 7.40 įsėdęs į automobilį prisimenu ką sužinojau apie mašinas ir jų variklius. Taigi kai važiuoju į mokyklą skaičiuoju, kiek tėčio automobilis suvartoja degalų ir per kiek laiko nuvažiuoju į mokyklą.

  • MS PowerPoint 40 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (510 žodžiai)
  • Algis
  • Matematika kasdien skaidrės
    9 - 1 balsai (-ų)
Matematika kasdien skaidrės. (2016 m. Sausio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/matematika-kasdien-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:23
×