Matematika kasdieniniame gyvenime


Matematika kasdieniniame gyvenime. Matematika. Tai yra mokslas, tiriantis struktūrų, kitimų ir erdvių modelius. Formaliai matematika yra aksiomomis apibrėžtų abstrakčių struktūrų nagrinėjimas, naudojant logiką ir matematinius žymėjimus. Faktas. % dirbančiųjų sudėtingos matematikos ir skaičiavimų darbe ar gyvenime neprireikia. Aukščiausius postus užimantys specialistai ir vadovai nėra dažniausiai matematiką taikantys žmonės. Bet. Matematika yra reikalingas mokslas kasdieniniame gyvenime. Namų atnaujinimas. Norint atnaujint savo būstą jum irgi teks susidurti su matematika. Būsimiem studentam. Dauguma studentų išvažiuoja studijuoti ir gyventi atskirai nuo tėvų į kitą miestą ar šalį. Kelionės. Norint keliaut taip pat svarbu matematika. Horoskopai. Dauguma žmonių skaito. Orai. Kiekvienam žmogui svarbu. Organizuojant ir skaičiuojant savo laiką dienotvarkėje. Juk reikia susiplanuoti dienotvarkę taip, kad niekas nesimaišytų ir visur spėtumėte. Literatūra. Dėkojame už dėmesį!


78% dirbančiųjų sudėtingos matematikos ir skaičiavimų darbe ar gyvenime neprireikia. .

Norint atnaujint savo būstą jum irgi teks susidurti su matematika. .

Dauguma studentų išvažiuoja studijuoti ir gyventi atskirai nuo tėvų į kitą miestą ar šalį, tad jiem tenka susidurti su mokesčių apmokėjimais, juk tėvai nebepadės. .

Norint keliaut taip pat svarbu matematika. Tenka apskaičiuoti kelionės kaina, rasti geriausią kainos ir kokybės santykį, kad galėtumėte mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

Dauguma žmonių skaito horoskopus. Juos sudarantys žmonės ( astrologai ) turi naudotis tam tikromis matematinėmis formulėms.

  • MS PowerPoint 2226 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (240 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Deirūnė
  • Matematika kasdieniniame gyvenime
    9 - 1 balsai (-ų)
Matematika kasdieniniame gyvenime. (2017 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/matematika-kasdieniniame-gyvenime.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 30 d. 21:16
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo