Matematikos pamokos planas 3 klasei


Planas. Matematikos pamokos planas 3 klasei.

Pamokos uždavinys: Naudodamiesi vadovėliu ir sukauptomis praeitoje pamokoje žiniomis, dirbdami grupėse ir savarankiškai, mokiniai pakartos sudėtį ir atimtį iki 100, gebės atlikti praktinio turinio užduotis.

Pamokos situacija: Mokiniai geba atlikti sudėties, atimties iš dviženklio skaičiaus veiksmus, yra susipažine su žodinių uždavinių sprendimu.

Mokymo(si) metodai: Diskusija, žaidimas, individualus darbas, darbas grupėse, pokalbis, “minčių lietus”

1) Į pamoką mokytojas atsineša butelį su įmestu į jį laišku ir papasakoja, kad tą butelį rado vaiksčiodamas jūros pakrante, paskui ištraukia ir perskaito laišką: Gerieji žmonės, kurie rasite šį butelį! Visą savo lobį atiduodu į jūsų rankas. Tikiu, kad sugebėsite jį rasti ir tinkamai panaudoti. Lobio vieta užkoduota sudėties ir atimties veiksmais. Atlikite juos ir iš eilės surašykite atsakymus atitinkančias raides. Jei viską padarysite be klaidų, sužinosite kur paslėpiau lobį. Sėkmės!

Mokytojas siūlo mokiniams pasidalyti lobį. Vėliau mokytojas sušunka piratų šūkį: “Pakelt bures!” Taip mokytojas pakviečia mokinius į naują veiklą – darbą su vadovėliu ir pratybomis.

Mokinių grupės atlieka pirato nurodytas užduotis ir sužino, kad lobis paslėptas mokykloje, klasėje. Mokiniai tuoj pat pradeda jo ieškoti. Klasėje jie aptinka skrynelę su šokoladiniais medaliais.

2) Mokytoja prašo mokinių atidžiai pasiklausyti. Tėčiui 42 metai, mama 7 metais jaunesnė už tėtį, dukra 28 metais jaunesnė už mamą , o sūnus 5 metais vyresnis už sesę. Mokytoja klausia mokinių kaip tokį uždavinį jie išspręstų.

  • Microsoft Word 83 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (854 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Matematikos pamokos planas 3 klasei
    8 - 1 balsai (-ų)
Matematikos pamokos planas 3 klasei. (2016 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/matematikos-pamokos-planas-3-klasei.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 05:34
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo