Matematikos parodomoji pamoka


KU PF Vaikystės pedagogikos ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo studijų programos IV. Parodomosios matematikos pamokos , p l a n a s - k o n s p e k t a. Mokymosi situacija. Pamokos uždaviniai. Mokymo ir mokymosi metodai. Mokymo ir mokymosi priemonės. Mokymosi eiga Įvadas Mokytojos veikla. Mokinių veikla. Pagrindinė dalis Mokytojos veikla. Mokinių veikla S. Mokinių veikla Zoologijos sode. Baigiamoji dalis Mokytojos veikla.

Mokymo ir mokymosi metodai: pasakojimas, pokalbis, aiškinimas, darbas su pratybų sąsiuviniu, savarankiškas darbas, klausimas – atsakymas.

Mokymo ir mokymosi priemonės: padalomoji medžiaga, multimedijos skaidrės, pratybų sąsiuvinis, padalomoji medžiaga.

Mokytojos veikla: Šiandieną mūsų pamoka bus neįprasta. Mes keliausime traukiniu. Tad nieko nelaukdami, šokame vidun! Tačiau norėdami įlipti į traukinį, turėsite gauti bilietą,kurį gausite pasakę teisingą atsakymą.

Mokytojos veikla: kiekvienam vaikui sakau veiksmą, kurį turi išspręsti mintinai. Teisingai išspendęs vaikas gauna bilietą į traukinį. Išsprendus neteisingai,tam pačiam vaikui pateikiu kitą veiksmą. Ir tuomet duodu bilietą. Bilietus gauna visi klasės vaikai.

Mokinių veikla: sako atsakymus ir apžiūrinėja bilietus.

Mokytojos veikla: rodau II skaidrę, kurioje rodoma traukinių stotis ir traukinio bilietas.

Mokytojos veikla: Na štai, dabar jau visi galime lipti į traukinį, tačiau kaip galime važiuoti, nežinodami kur? Norėdami sužinoti mūsų kelionės tikslą, turėsime išspręsti galvosūkį.

Padalinu užduotis vaikams. Užduotis taip pat rodoma multimedijoje.Skaidrė nr 3 ( priedas nr.1)

Mokytojos veikla: Taigi, norėdami sužinoti vietą, į kurią važiuojame turėsime sekti nurodymus. Sekdami nurodymais rasime raides, o jas sujungę į žodį sužinosime savo kelionės tikslą.Radę reikiamą raidę – apibraukiate ją, Taigi, pirmasis nurodymas yra du langeliai į viršų ir du langeliai į šoną. Skaičiuoti pradedame nuo nulio. Tai kokią raidė bus pirmoji? V. Ir ją apibraukiate.

Toliau užduotėlę darote savarankiškai. Gautas raides parašote į apskritimimus šalia nurodymų. Štai taip. Užduočiai atlikti skiriu du smėlio laikrodukus.

Mokinių veikla: sprendžia galvosūkį.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1606 žodžiai)
  • Kiks
  • Matematikos parodomoji pamoka
    9 - 1 balsai (-ų)
Matematikos parodomoji pamoka. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/matematikos-parodomoji-pamoka.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 05:50
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo