Matematikos pritaikymas gyvenime


Matematikos pritaikymas gyvenime. Kazimieras kairevičius. Matematika – mokslas, tiriantis struktūrų. Matematikos sritys. Dydžiai Kitimas Struktūros Erdvės Diskrečioji matematika Taikomoji matematika. Azartinis lošimas yra. Kazino atstovų teigimu. Pasipelnymo ieškančius avantiūristus atpažinti nesunku. Kaip skaičiuoti kortas? Dalinamos kortos pagal. Šiais motyvai buvo sukurtas net holivudo filmas. Bei parašytą knyga. Kompiuterinių žaidimų kūrėja(s). „Grand Theft Auto V“ gamyba užtruko penkerius metus. Animatorius. Taip net. Architektas (ė). Norite statyti tiltus, arenas ar suprojektuoti savo namą. Medikas(ė). Medicina yra ne tik gebėjimas išvardinti kaip vadinama ir veikia kiekviena kūno dalis. Programuotoja(s). „Facebook“ „Google“. Fotografas(ė). Kodėl jūsų nuotraukos neatrodo taip gražiai kaip garsenybių internete. Aštuntokams skirtas uždavinys. D. Dzindzalieta pasidalijo savo sukurtu uždaviniu. Ant vienos kubo. Išsamus užduoties sprendimasKubo viršūnes pasižymime raidėmis k. Medžiotojai nenušaus zuikio, jei leis jam bėgioti iš vieno galo į kitą. Įdomu. Aliejuje kurio kaina –apie 8 lt tūrėtų būti 1l skysčio visi žinot 1l- 1000ml. Štai kaip matematiškai galima apskaičiuoti LYTIES MATEMATIKA.

„Grand Theft Auto V“ gamyba užtruko penkerius metus, o žaidimui pagaminti prireikė 1000 darbuotojų. Dauguma jų buvo tiesiogiai susiję su žaidimo variklio kūrimu ir „x“ suradimas jų darbe reiškė veikėjo judėjimą norima kryptimi, atitinkamą aplinkos reakciją ir kt. Trigonometrija, algebra ir taikomoji matematika yra būtinos žinios kiekvienam žaidimų kūrėjui. Pastariesiems neturint matematinių žinių, žaidime iššauta kulka niekada nepasiektų savo tikslo.

Taip, net menininkams reikia matematikos. Kai žiūrime mėgstamus filmukus retai susimąstome apie tai, kaip yra sukuriamas Bartas ar tuo labiau matematiką, kuri tam reikalinga. Serialo „Simpsonai“ kūrybinė grupė apie trigonometriją žino ne mažiau, nei tavo mokytoja(s). Trigonometrijos dėka veikėjai juda, o sudėtinga algebra leidžia sukurti specialiuosius efektus, kurie išryškina aplinką ir detales.

Norite statyti tiltus, arenas ar suprojektuoti savo namą? Standartiniame architekto brėžinyje nežinomųjų yra daugiau žinomų kintamųjų. Elementarios matematinės formulės leidžia sukurti formas ir dizainą, kuris kitaip nebūtų įmanomas. Architektūroje prireiks visko, ko moko mokykloj, o pradėję darbą pasijausite itin įžvalgiu, nes laiku įgavote tinkamus pagrindus.

„Facebook“, „Google“ ir kitos šiandien mūsų nuolat naudojamos platformos yra ne kas kita kaip matematiniai kodai, kurie leidžia vartotojui atlikti vienus ar kitus veiksmus.

  • Matematika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2928 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (965 žodžiai)
  • Kazimieras
  • Matematikos pritaikymas gyvenime
    10 - 5 balsai (-ų)
Matematikos pritaikymas gyvenime. (2015 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/matematikos-pritaikymas-gyvenime.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:15
×