Materialaus srauto valdymo procesai


Materialaus srauto valdymo procesai. Įvadas 2. Materialus srautas 3. Materialaus srauto valdymo procesai Išvados Literatūra. Įvadas. Kas šiandien yra logistika? Ką ji apima? Logistikos procesas susideda iš logistikos operacijų. Materialus srautas. Materialusis srautas – tai krovinių (prekių) kiekis. Materialiojo srauto dydis išreiškiamas apdorotų krovinių kiekiu per laiko vienetą. Produkcijos planavimas ir. Produkcijos planavimas ir kontrolė. Produkcijos planas parodo numatomą pagaminti per planinį laikotarpį gaminių skaičių. Pirkimas. Pirkimas – tai procesas kurio metu yra įsigyjamos prekės ir medžiagos tolimesniam paskirstymui. Transportavimas. Transportavimas ne tik krovinio pervežimas „Iš taško A į tašką B”. Sandėliavimas.  Sandėliavimas – tai gaminių saugojimas prieš vartojimą. Pagrindinis sandėliavimo uždavinys – prekių sandėliavimas pagaminimo ir pristatymo vartotojui laikotarpiu. Pakavimas ir krovinių žymėjimas. Pakavimas – tai toks. Krovinių žymėjimo tikslas - identifikuoti krovinius. Atsargų valdymas. Atsargų valdymas – tai. Klientų aptarnavimo palaikymas. Ekonominio nuosmūkio metu vis daugiau dėmesio skiriama puikiam klientų aptarnavimui. Išvados. Jeigu nebūtu materialaus srauto ir jo valdymo procesai.

Kas šiandien yra logistika? Ką ji apima? Logistikos procesas susideda iš logistikos operacijų. Logistikos operacija – tai tam tikras logistikos proceso veiksmas, pvz., prekių iškrovimas, prekių pakavimas ir kt. Logistikos operacijų visuma sudaro srautą. Srautus galima sugrupuoti į: materialiuosius; informacijos;  finansinius. Aš paaiškinsiu apie pačia pirmą srautą (materialiuosius) ir jo valdymo procesus.

Produkcijos planavimas ir kontrolė Pirkimas Transportavimas Sandėliavimas Pakavimas ir krovinių žymėjimas Atsargų valdymas Vartotojų palaikymas.

  • MS PowerPoint 227 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (561 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulius
  • Materialaus srauto valdymo procesai
    10 - 7 balsai (-ų)
Materialaus srauto valdymo procesai. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/materialaus-srauto-valdymo-procesai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 07:08
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo