Matlab / Simultik programinis paketas


Įvadas. Matlab/simulink. Kas yra matlab? Sistemos matlab pagrindinės taikymo sritys. Projektavimo simboliai. Kas yra simultik? Matlab priedai. Optimizavimo paketas (optimization toolbox). Simbolinės matematikos paketas (symbolic math toolbox). Dalinių diferencialinių lygčių paketas (partial differential equation toolbox). Statistikos paketas (statistics toolbox). Neuroninių tinklų paketas. Kreivių pritaikymo paketas. Modeliu paremto kalibravimo paketas. Išvados. Litaratūra.


Šiame darbe bus pristatomas MATLAB/SIMULTIK programinis paketas. Paaiškinsiu jo veikimo principą, kam jis yra naudojamas. Pateiksiu pagrindinius MATLAB priedus ir juos aptarsiu. Taip pat paaiškinsiu, kodėl taip pavadintas ir padėsiu geriau suprasti koks yra šis programinis paketas.

Tyrimo tema – MATLAB/Simultik programinis paketas

Tyrimo objektas – MATLAB/Simultik programinis paketas (priedai)

1.2 Sistemos MATLAB pagrindinės taikymo sritys

Simulink, kurį sukūrė MATHWORKS, tai yra skirta grafinei programavimo aplinkai modeliuoti, imituoti ir analizuoti multidomain dinamines sistemas. Jo pirminė sąsaja yra grafinis blokas diagramų įrankis ir pritaikomas rinkinys bendrosiose bibliotekose. Simulink siūlo glaudų integravimą su MATLAB aplinka, gali papildyti MATLAB arba išimti iš jo tam tikrus Script‘us. Simulink yra plačiai naudojamas automatinio valdymo ir skaitmeninio signalų apdorojimo ir multidomain modeliavimo ir modelio pagrįstas dizainas.

Simulink suteikia grafinį redaktorių, su pritaikytu bibliotekos bloku, modeliuoja ir imituoja dinamines sistemas. Ji yra integruota su MATLAB, kad galėtumėte įtraukti MATLAB algoritmus į modelių ir eksporto modeliavimo rezultatus MATLAB tolesnei analizei.

Inžinieriai visur naudoja Simulink norint gauti savo idėjas, įskaitant sumažinti degalų kiekį, kuriant saugos, autopilotinę programinę įrangą ir kurti belaidžias LTE sistemas. Simulink tikrinimas ir patvirtinimas leidžia sistemingai tikrinti ir patvirtinti modelių per modeliavimo stiliaus patikrinimą, reikalavimų atsekamumą ir modelio aprėpties analizę. Simulink dizaino tikrintojas naudoja formalius metodus siekiant nustatyti projektavimo klaidas, tokias kaip sveikosios perpildymo ir negyvos logikos, ir generuoja bandymo atveju scenarijus modelių tikrinimo Simulink aplinkoje.

2.2 Simbolinės matematikos paketas (Symbolic Math Toolbox)

Simbolinės matematikos paketas suteikia funkcijas sprendžiant, braižant simbolines matematines lygtis. Jūs galite kurti, paleisti ir pasidalinti simbolinį math kodą naudojant „MATLAB Live“ redaktorių. Šis paketas teikia bibliotekų funkcijas bendrose matematinėse srityse, kaip tiesinės algebros, algebrinė ir paprastųjų diferiancialinių lygčių, jų supaprastinimo apskaičiavimas.

  • Microsoft Word 112 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1720 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jonas
  • Matlab / Simultik programinis paketas
    10 - 3 balsai (-ų)
Matlab / Simultik programinis paketas. (2016 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/matlab-simultik-programinis-paketas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 08:35
×