Maurice Benayoun


Menų skaidrės. Maurice Benayoun. Apdovanojimai. Meniniko darbai. So. so. so. Emotional Market. Cosmopolis. World Skin. Crossing Talks. Art Impact. Labylogue. Parallel Architectures. Interaktyvi scenografija. The Membrane. The Navigation Room. The Blue Station.


Yra prancūzų pionierius, naujųjų mediju menininkas ir teoretikas įsikuriąs Paryžiuje ir Honkonge. Jo darbuose pilna skirtingu technologijų: vaizdo, virtualios realybės, interneto, bevielio ryšio technologija, didelio masto menai ir interaktyvios parodos.

„Emotional Market (e-Market)“ interneto, paieškos ir fizinės skaitmeninis skulptūros. Pasaulio jausmu parduotuve buvo pristatyta kaip prabangi parduotuve. Vienas iš pirmųjų pasaulio emociniu žemėlapiu.

„Crossing Talks (Communication rafting) darbas atliktas bendradarbiaujant su Jean-Baptiste Barrière, „Crossing Talks“ yra virtualios tikroves/interneto darbas sukurtas specialiai Tokijui (NTT International-Communication Center). Lankytojai bando išgyventi visatoje kurioje nėra bendravimo.

„Parallel Architectures“: Yra VR ir TV serialas. Interaktyvi instaliacija. TV programą, kuri yra 4 minučių, yra filmuojamas virtualios realybes patalpoje. Viduje, architektas tyrinėja ir komentuoja savo paties darbus kurie yra paversti i 3D aplinka. Svečias galės tyrinėti interaktyviąja versija, sekti architekto keliu.

Be savo meno kūrinį Maurice Benayoun suvokia interaktyvia scenografija derinant fizines viešąsias erdves, virtualios aplinkos, papildytosios realybės, pažangiųjų medžiagų ir interaktyvios projekcijos. Keletas interaktyvios ir vaizdo įrenginiai, buvo sukurti Hanoverio pasaulinėj parodai (World Expo).

„The Navigation Room“ 500 m ² erdvę kurioje yra naujo vaizdai ir nauji tinklai. Tai buvo vienas iš pirmųjų interneto parodu. Įrenginį sudarė vienuolikos dviejų metrų pločio ekranų, rodančius visiškai veikiančius naujus 3D darbo pavyzdžius įvairiomis vartojo sąsajomis. Daugiau kaip aštuoni šimtai tūkstančių lankytojų atėjo i mokslo muziejų kad pamatytu ir išbandytu „The Navigation Room“.

  • Menai Skaidrės
  • 2014 m.
  • Ernestas
  • 20 puslapių (807 žodžiai)
  • Menų skaidrės
  • MS PowerPoint 142 KB
  • Maurice Benayoun
    10 - 3 balsai (-ų)
Maurice Benayoun. (2014 m. Gegužės 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/maurice-benayoun.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:05